Vyhrajte zahradní gril od HECHTu

Grilování se stalo běžnou součástí našich životů. Je to činnost, při které můžeme relaxovat, bavit se, setkávat se s rodinou i kamarády. Pro přípravu chutných jídel potřebujete mít kvalitní gril. Pokud se zapojíte do naší soutěže, můžete vyhrát zahradní gril na dřevěné uhlí od společnosti HECHT.

Vyhrajte zahradní gril od společnosti HECHT

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 6. května do půlnoci.
Jeden z vás získá zahradní gril na dřevěné uhlí od společnosti HECHT.
Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Zahradní gril na dřevěné uhlí HECHT

Gril hecht
Gril má chromovaný grilovací rošt (Zdroj: Prima DOMA)
hecht
HECHT - specialista na zahradu (Zdroj: Prima DOMA)

Praktický velký gril na dřevěné uhlí s odklápěcím víkem. Dva nad sebou umístěné grilovací rošty, velký hlavní a menší, který se automaticky odsouvá po odklopení víka. Díky tomu jsou oba rošty dobře přístupné. Na velkém roštu tak můžete například připravovat hlavní pokrm a na vrchním menším roštu například přílohu. Spodní část grilu je opatřena praktickým popelníkem a vzduchovým ventilem pro regulaci vzduchu. Druhý otočný vzduchový ventil je na víku grilu. Díky tomu budete mít dokonalou kontrolu nad prouděním vzduchu a teplotou uvnitř grilu. Madla z tepelně odolného plastu minimalizují přenášení teploty. Na podstavci grilu je odkládací police a koš vhodný například pro odložení grilovacího nářadí. Při manipulaci oceníte i praktická kola na podvozku grilu.

Herní řád

Publikováno: 3. 5. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima