Připravuje se nový veletrh FOR GAMES

Veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES, který se koná ve dnech 15. až 18. října 2020, bude hostit prestižní Grandfinále soutěže Sazka eLEAGUE. V rámci veletrhu, který se koná tradičně na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA, se návštěvníkům představí novinky ze světa hraček a her i produkty předních firem z oboru.

Veletrh FOR GAMES se stane dějištěm Grandfinále Sazka eLEAGUE (Zdroj: PVA Expo Praha)

Veletrh FOR GAMES

Již zahájená česko-slovenská liga elektronického sportu, kterou organizuje deník Sport a iSport.cz, rozdělí mezi nejlepší týmy a hráče ve špičkových zápasech celkem 2 500 000 korun, historicky nejvyšší „prize pool“ v Česku i na Slovensku.

for games 2018 4
Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní novinky (Zdroj: PVA Expo Praha)

Grandfinále soutěže sazka eLEGUE

Základní část Sazka eLEAGUE se hraje na sedm kol každou sobotu a neděli, přičemž v červnu vyvrcholí první split finálovými play off zápasy. Druhá část začne v srpnu a zlatý hřeb, Grandfinále, proběhne právě v rámci doprovodného programu populárního veletrhu FOR GAMES v polovině října. 
V rámci veletrhu se sejdou nejen ti nejlepší z eLEAGUE, ale také fanoušci videoher a interaktivní zábavy, odborníci a nejvýznamnější firmy v tomto oboru. Své novinky budou v PVA EXPO PRAHA prezentovat také přední firmy a návštěvníci, kteří si přijdou pro radu, mohou využít připravené poradenství oborových programů. Více informací o veletrhu na www.forgames.cz. 
 

Publikováno: 6. 5. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima