Nová knihu Richarda Skláře

V Nakladatelském domě GRADA, pod značkou Cosmopolis právě vychází novinka rodáka z Orlové a autora několika úspěšných knih Richarda Skláře, Krátký proces. Dochází tak k volnému završení dlouhodobé cesty hlavní hrdinky s přezdívkou „Bo“ z románů Vila na Sadové a Anděl smrti, která s odolností sobě vlastní čelí kostlivcům ze skříní minulosti. V její cestě nejde o to srovnat účty, nýbrž začít konečně normálně žít…

Nová kniha Richarda Skláře KRÁTKÝ PROCES (Zdroj: Depositphotos)

Nová kniha Richarda Skláře - Krátký proces, která je volným završením dlouhé cesty hlavní hrdinky "Bo" z úspěšných románů Vila na Sadové a Anděl smrti. 

 „Z každé skříně může vylézt kostlivec. I z té vaší...“

Čtení
Napínavá kniha vás vtáhne do děje (Zdroj: Depositphotos)

Bo je úspěšnou realitní makléřkou, ovšem dříve byla jako jediná žena v tajné skupině ministerstva vnitra, určené pro zvláštní operace. Do této speciální jednotky byly záměrně vybrány děti z dětských domovů. Bo díky své zrakové anomálii vidí za šera podobně jako kočky, což ji předurčilo k dráze jedinečné odstřelovačky.

Svérázná a sympatická Bo se právě vrací ze své poslední tajné mise. Těší se na rodinu a novou lásku, kterou konečně nedávno nalezla. Návrat domů je ale méně šťastný, než čekala. Navíc se zdá, že její realitní firma začíná někomu vysoce postavenému hodně vadit.

Obal knihy
Kniha Krátký proces je završením předchozích děl (Zdroj: Grada)

A to je pouze začátek všech varování, nástrah a překotných událostí, do kterých je Bo proti své vůli vtažena a jimž musí začít čelit. A do toho všeho se po mnoha letech setká se svým největším „kostlivcem ze skříně“ z dob, kdy byla v dětském domově – trýznitelem "taťkou", na kterého má jen ty nejhorší vzpomínky…

Publikováno: 15. 5. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima