Soutěž o dárkové předměty od PRESBETONu

Beton již dávno není synonymem nevzhledné průmyslové šedi. Naopak, je velmi vyhledávaný a ceněný pro svou odolnost a trvanlivost. Beton skýtá širokou škálu využití a díky novým moderním technologiím získává často i velmi netradiční vzhled, dokonce na první pohled nerozeznatelný třeba od dřeva. Důkazem toho jsou například betonové výrobky od společnosti PRESBETON. V naší soutěži máte možnost si zasoutěžit o balíček dárkových předmětů od PRESBETONu.

Soutěž o balíček dárkových předmětů od PRESBETONu (Zdroj: PRESBETON)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti PRESBETON.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.presbeton.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Dárkový balíček od společnosti PRESBETON

Balíček obsahuje:

 • městský batoh
 • powerbanku
 • hrníček
 • 2x propiska
 • blok poznámkových listů na paletce
dárkový balíček Presbeton
Na tři výherce čeká dárkový balíček od společnosti PRESBETON (Zdroj: PRESBETON)

Termíny soutěže

Start: 20. 05. 2020
Uzávěrka: 20. 06. 2020
Slosování výherce: 22. 06. 2020
Zveřejnění výherce: 23. 06. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 23. 07. 2020

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti PRESBETON a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
 • Výhry odesílá společnost PRESBETON.

O partnerovi soutěže

Společnost PRESBETON Nova, s. r. o. a PRESBETON Drahotuše, s.r.o. patří k předním výrobcům betonového zboží v České republice. Tyto výrobky jsou určeny pro využití jak v soukromém sektoru (okolí rodinných domů, terasy, zahrady aj.), tak i ve veřejném (parky, náměstí, chodníky, cyklostezky, parkoviště aj.):
venkovní dlažba (zámková a skladebná dlažba, plošná dlažba, velkoformátové dlažby, natural dlažby, vegetační a drenážní dlažba, obrubníky, přídlažba a žlaby do dlažby)
zdicí prvky (štípané a hladké tvarovky FACE BLOCK, tvarovky SIMPLE BLOCK pro bezespárové zdění, oválné tvarovky RONDE BLOCK pro rovné i zaoblené stěny, rumplované kameny CRASH BLOCK s ostařeným povrchem, rumplované kameny CAKE BLOCK pro suché i mokré zdění, betonové cihly lícové, ztracené bednění, zákrytové desky)
prvky venkovní architektury (květináče, lavičky, betonové sedáky, skate prvky, palisády, zahradní stěny a obruby, travní lemy a rumplované krajové kameny, svahové a okrasné tvárnice)
schodišťové prvky (venkovní montovaná schodiště a schodišťové stupně, natural schody)

Vyrábíme dlažby a betonové prvky: zámková a skladebná dlažba, plošná dlažba, velkoformátová dlažba, natural dlažby, vegetační a drenážní dlažby, obrubníky, žlaby, zdicí prvky - plotovky a tvárnice. Dále nabízíme betonové prvky pro venkovní architekturu: venkovní schody a schodišťové stupně, palisády, okrasné a svahové tvárnice, zahradní stěny, travní lemy, lavičky, květináče a skate prvky.

(Zdroj: )

Publikováno: 20. 5. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima