Levnější stín s venkovní roletou VELUX

Nejefektivnějším zastíněním střešních oken VELUX jsou venkovní rolety, které si aktuálně můžete pořídit výhodněji. Pokud si v období od 18. května do 18. července koupíte venkovní roletu VELUX na solární pohon, dostanete zpět 2000 korun za každý zakoupený kus. Stačí se zaregistrovat na stránce www.velux.cz/letovestinu, kde najdete potřebné informace.

Levnější stín s venkovní roletou VELUX (Zdroj: VELUX)

Venkovní roleta VELUX vytvoří maximální ochranu před sluncem, protože dokáže zachytit až 97 % slunečních paprsků. V létě ochrání interiér před přehříváním, v zimě naopak zamezí únikům tepla a sníží náklady na vytápění. Venkovní roleta VELUX dokáže zcela zatemnit místnost po celý den, poskytuje tedy dokonalou ochranu soukromí i nerušený spánek. Bezúdržbová hliníková konstrukce s dlouhou životností odolává těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám, snižuje hluk dopadajících dešťových kapek a krupobití a pomáhá chránit okno před vloupáním.

VELUX_venkovní rolety_1139080-01-XXL
Venkovní rolety chrání interiér před přehříváním (Zdroj: VELUX)

Venkovní rolety VELUX se solárním nebo elektrickým napájením lze ovládat pomocí dálkového ovladače a tří tlačítek. Pokud má být elektrické ovládání napájené ze sítě, musí být k oknu přiveden kabel. Ale obejdeme se i bez kabelu, protože druhou a jednodušší variantou je elektricky ovládaná roleta nebo markýza na solární pohon. Baterie motoru je pravidelně dobíjena fotovoltaickým napájecím článkem, který funguje na bázi denního světla, tedy naprosto spolehlivě za každého počasí. Baterie se solárním zdrojem zajistí dostatečné nabití až pro 100 operací, a to i v případě, že slunce přímo nesvítí a baterie se nedobíjí.

VELUX_venkovní rolety_1138989-01-XXL
Venkovní rolety VELUX mají bezúdržbovou hliníkovou konstrukci s dlouhou životností (Zdroj: VELUX)

Venkovní rolety VELUX na solární energii lze ovládat i chytrým automatickým systémem VELUX ACTIVE with NETATMO. Interiérovou teplotu, vlhkost vzduchu a množství CO2  hlídají senzory a na základě vyhodnocení těchto údajů i reálného počasí se střešní okna se systémem VELUX ACTIVE automaticky otvírají, zavírají i zastiňují.

Více o akci Léto ve stínu se dozvíte na www.velux.cz/letovestinu.

Publikováno: 31. 5. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima