Nenechte si ujít veletrh FOR DECOR & HOME

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME bude jedním z úvodních bodů bohatého podzimního veletržního programu největšího pražského organizátora veletržních akcí a výstav, společnosti ABF. Akce představí to nejlepší z oboru již podesáté. Veletrh se bude konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 10. až 12. září v nových výstavních halách 3 a 4. Představujeme novinky, které si pro návštěvníky přichystali klíčoví vystavovatelé. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Novinky ze světa dekorací představí jubilejní podzimní veletrh FOR DECOR & HOME (FDH)

Přestože jsou primárním zaměřením veletrhu FOR DECOR & HOME vánoční kontrakty, nechybí ani celoroční sortiment a bohatá škála dárkového zboží. Mezi vystavovatele se pravidelně řadí nejvýznamnější čeští výrobci, velkoobchody i exkluzivní dovozci. Jako jediná akce svého druhu v České republice umožní obchodníkům a odborníkům včas objednat zboží pro předvánoční trh. O zajímavé produkty a doprovodný program nepřijdou ani návštěvníci z řad široké veřejnosti.

Velký výběr sortimentu světelných dekorací mnoha tvarů či barev, ať již k decentní výzdobě nočního stolku, nebo k vánočnímu osvětlení celé stěny velkého domu, a to díky specifickému spojovacímu systému, nabídne společnost EMOS. Portfolio vánočních dekorací, například v podobě svítícího soba či sněhuláka zaručeně rozveselí všechny tváře. Nebudou chybět ani novinky, například LED projektory, které dodají exteriéru působivý nádech, vánoční lucerny vhodné i pro venkovní použití či další skvělou variantu dekorací jako jsou svítící betlémy.

Interiér
Nenechte si ujít další ročník oblíbeného veletrhu o bydlení (Zdroj: Depositphotos)

SLEZSKÁ TVORBA je typickým představitelem výrobního družstva udržujícího tradiční výrobu českých vánočních ozdob. Družstvo bylo založeno v roce 1951 a jeho program je orientován na výrobu skleněných, ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patří mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v ČR. Výrobky ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě a mezi největší odběratele patří USA, Velká Británie, Německo. Také na veletrhu FOR DECOR & HOME mohou obchodníci uzavřít své vánoční kontrakty směrované jak pro velkoodběratele, tak pro maloodběratele. Vybírat lze z nepřeberného množství dekorů a barevného provedení, které se v běžné katalogové nabídce ani neobjeví.

Mezi nezbytný vánoční i celoroční dekorativní sortiment patří bezesporu svíčky. LIMA je renomovaná česká firma zabývající se přímo jejich výrobou. Nabízí nejširší sortiment ze všech výrobců svíček v České republice. Výrobní program Limy zahrnuje v současnosti zdobené interiérové svíčky, kostelní svíčky, svíčky pro gastronomii, svatební a jubilejní svíčky, reklamní svíčky, hobby program a v neposlední řadě hřbitovní svíčky. Plamen té správné svíčky je moderním rituálem každé domácnosti, a tudíž se svíčky stávají důležitým obchodním artiklem.

Dekorace
Představí se vám přední bytoví designéři a novinky na trhu (Zdroj: Depositphotos)

Vystavovatel MOREX přijíždí na FOR DECOR & HOME pravidelně z Moravy a je představitelem 300leté tradice pletení proutěných košů z vrbového proutí. Je nejvýznamnějším výrobcem a velkoobchodem proutěného zboží a výrobků z pedigu v rámci celé země. K nejprodávanějšímu sortimentu stále patří klasické užitkové a nákupní koše v různých velikostech a tvarech pro různá využití. Je také specialistou na sezonní dekorace, což je současně hlavní náplní celé veletržní nabídky. 

KLIA CZ je významným velkoobchodem pro živé květiny z celého světa. Zajišťuje klientům pravidelné dovozy řezaných a hrnkových květin z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí. A tak se stane, že naše interiéry často zdobí cizokrajné živé květiny z Afriky či Austrálie. Firma se taktéž zabývá sezonními dekoracemi, jejich profesionální aranžmá je dokonalým souladem živých květin s interiérovými prvky.

Květiny
Veletrh nabídne také záplavu květin (Zdroj: Depositphotos)

Svou podzimní premiéru v Letňanech bude mít známá česká firma NEKUPTO specializovaná na dárkové zboží, které vyrábí na míru jak klientům, tak pro různé příležitosti. Velmi vyhledávané jsou jmenné dárky, široký sortiment doplňují také impulsivní či hobby dárky. Originalita je krédem dnešního správného dárku a právě tento náročný požadavek výrobky společnosti splňují.

Firma MIX-TEE návštěvníkům dokáže, že čaje nemusí být pouze nejchutnější a nejkvalitnější, ale že mohou být i nejkrásnější – a to v podobě dárkových čajů BASILUR, jejichž lákavé obaly se po spotřebování čajů stanou atraktivní dekorací.  Dárek, užitek i dekorace – všechny tyto předpoklady splňuje luxusní balení cejlonských čajů, dovážených firmou do ČR exkluzivně již od roku 1990. Expozice tohoto vystavovatele patří na veletrhu k těm nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším.

Čaje
Pro milovníky čaje budou připraveny dárkové balíčky cejlonského čaje (Zdroj: Depositphotos)

Veletrh FOR DECOR & HOME proběhne v unikátním souběhu s veletrhy HODINY A KLENOTY a SBĚRATEL. Více informací o veletrhu najdete na www.fordecor.cz.

Publikováno: 1. 6. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima