Online webinář na téma stínění oken

Téma stínění oken s podtitulem „Nová generace roletového a žaluziového překladu HELUZ: Nechme tropická vedra za okny“ bude obsahem dalšího online vysílání webináře společnosti HELUZ 5. června v 10 hodin. Promluvit a poradit se s odborníkem ing. Pavlem Heinrichem, produktovým manažerem společnosti HELUZ, můžete prostřednictvím svého počítače po přihlášení na https://www.heluz.cz/cs/webinar-heluz.

Společnost HELUZ zve na online webinář na téma stínění oken (Zdroj: HELUZ)

Současná architektura navrhuje rozsáhlé prosklené plochy, jimiž do interiéru vpouští spoustu světla a čerstvý vzduch. Na velkých oknech oceňujeme i úžasné výhledy. Obousměrně však proudí i spousta tepelné energie, v zimě ven a ve slunném létě naopak dovnitř. Abychom v mrazech netopili pánubohu do oken a v létě si užívali tropická vedra jen u moře, musíme provoz na této tepelné magistrále regulovat venkovním stíněním. Rolety, žaluzie či screeny jsou nezbytnou součástí nízkoenergetického konceptu staveb a společnost HELUZ pro jejich umístění vyrábí nosné roletové a žaluziové překlady. Letos začala vyrábět již druhou generaci těchto překladů, PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný, s vylepšenými tepelněizolačními parametry a vnitřním prostorem adaptabilním pro všechny tvary schránek rolet či žaluzií.

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný_Zdroj HELUZ_2
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný (Zdroj: HELUZ)

Obsahem webináře HELUZ dne 5. června bude:

  • rozdíl mezi vnějším a vnitřním stíněním
  • nová generace PŘEKLADU HELUZ FAMILY 3in1 nosný
  • přednosti nového překladu
  • typy pro navrhování 
  • montážní postup  

K online vysílání webináře se můžete přihlásit ZDE.

 

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný je novinkou roku 2020Má variabilní vnitřní prostor pro umístění venkovní stínicí techniky, je určen pro jednovrstvé zdivo z cihel HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1.

PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný_ stěna screen 165x165
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný s roletou (Zdroj: HELUZ)
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný_překlad stěna žaluzie
PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný se žaluzií (Zdroj: HELUZ)

Publikováno: 3. 6. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima