Vyhrajte sadu přípravků na ochranu rostlin

Na zahrádce je stále co dělat. Když už máme všechno pracně zaseté a zasázené, rostliny nasazují první lístky a květy, začne naše práce od začátku. Tentokrát musíme likvidovat úporné plevele a snažit se rostliny ochránit před různými škůdci. A v boji proti škůdcům nám mohou pomoci produkty na ochranu rostlin. Do soutěže je věnovala společnost SBM.

Vyhrajte přípravky na ochranu rostlin na zahradě před různými škůdci (Zdroj: SBM)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti SBM.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.protect-garden.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: Balíček pro ochranu rostlin na zahradě

Balíček obsahuje:

 • přípravek Sanium AL 1L + Desimo Duo 350g
 • Sanium ultra 3ml (1ks)
 • Solabiol Afik RTU 250ml
 • PH univerální insketicid/koncentrát na létající a lezoucí hmyz 10ml

Přibližná hodnota jednoho balíčku je 680 Kč.

přípravky na ochranu rostlin
Vyhrát můžete přípravky na ochranu rostlin proti nežádoucím škůdcům (Zdroj: Prima DOMA)

Termíny soutěže

Start: 8. 6. 2020
Uzávěrka: 21. 6. 2020
Slosování výherce: 22. 6. 2020
Zveřejnění výherce: 23. 6. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 23. 7. 2020

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu Prima DOMA.cz, společnosti SBM a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA.

Sanium AL – 1L

Insekticidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez. Sanium AL je určený k ochraně okrasných rostlin, zeleniny a ovocných stromů proti škůdcům jako jsou mšice, křísi, molice, puklice a červci v zahradách a sklenících a k ochraně pokojových rostlin. Účinná látka flupyradifuron je nový listový insekticid se systémovým účinkem. Působí na hmyz při kontaktu, ale rovněž při příjmu účinné látky sáním na ošetřených rostlinách.

Desimo duo®

Vysoce účinný kontaktní a požerový moluskocid proti všem druhům slimáků a plzáků v zahradě. Přípravek ve formě granulované nástrahy k přímému použití k ochraně jahodníku, zeleniny a okrasných rostlin s rychlým účinkem. Pro slimáky je vysoce atraktivní, přijímají jej jako potravu a následně hynou. Je odolný dešti, což je vzhledem k aktivitě slimáků důležitý předpoklad jistoty zásahu. Lahev má unikátní dávkovací systém, díky němuž není třeba nic odměřovat a můžete jej rovnou aplikovat. Obsahuje BITREX (ochrana před náhodným požitím necílovými druhy jako jsou např. domácí mazlíčci anebo děti), a také novou látku LORE (repelent proti kočkám a psům, aby nechodili do míst, kde je přípravek aplikován).

Sanium Ultra

Insekticidní přípravek k hubení živočišných škůdců jako jsou mandelinky, mšice, vrtule, květopas, obaleč, dřepčík a další savý a žravý hmyz. Je vhodný k použití předjarního postřiku na přezimující škůdce. Ochrání brambory, ovocné dřeviny, révu vinnou, luskoviny, brukvovitou zeleninu či jahodník. Účinkuje rychle, a to i při nižších teplotách. A také hubí savé a žravé škůdce na okrasných rostlinách, ochrání buxusy před zavíječem zimostrázovým. Při aplikaci dbejte na rovnoměrné pokrytí listů i ostatních zelených částí.

Sanium Ultra
Sanium Ultra ochrání buxusy před zavíječem zimostrázovým (Zdroj: SBM)

Solabiol Insekticid AE

Insekticidní (přírodní) přípravek na kontrolu a hubení mšic, roztočů, a dalšího hmyzu na růžích, okrasných rostlinách a zelenině. Účinnou látkou je „dokusát sodný“ (dokusate sodium) = změkčovadlo. Vytváří lepivý povlak na povrchu rostliny (který jí neškodí), ale škůdce zahubí. Na bázi přírodních polysacharidů. Ochranná lhůta = 0 dní!

Protect Home přípravek na hubení létajícího a lezoucího hmyzu 

Insekticidní přípravek ve formě koncentrátu k ředění vodou, určený na hubení létajícího a lezoucího hmyzu – mouchy, mravenci. Přípravek lze využít v domech, bytech, objektech občanské vybavenosti. Proti mouchám postřikujte prosluněné části stěn, okolí oken, lamp, nosné sloupy, místa uskladnění odpadků, pokud nejsou využívány jako krmivo a další místa, kde se hromadí hmyz. Proti mravencům postříkat cesty hmyzu – kolem podlahových lišt, dveří, okolí ústředního vytápění, spáry, praskliny.

Protect Home přípravek na hubení létajícího a lezoucího hmyzu
Protect Home přípravek na hubení létajícího a lezoucího hmyzu (Zdroj: SBM)
Vyhrajte přípravky na ochranu rostlin na zahradě před různými škůdci (Zdroj: SBM)
Ochrana zahrady (Zdroj: SBM)
Vyhrajte přípravky na ochranu rostlin na zahradě před různými škůdci (Zdroj: SBM)
Ochrana zahrady (Zdroj: SBM)

Publikováno: 8. 6. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima