E-shop s příslušenstvím pro fasády

Osvědčený specializovaný prodejní portál www.hpishop.cz nově nabízí také příslušenství pro zateplovací systémy, omítky a zateplení a terasové terče. Šíře zboží na e-shopu nyní odpovídá nabídce společnosti HPI-CZ. Ta na inovovaném prodejním portálu nabízí zákazníkům téměř 2000 komponentů ve vysoké kvalitě, včetně technických informací a podpory. Zboží obdrží zákazník zpravidla do 24 hodin od objednání. Novinkou je možnost platby kartou!

Příslušenství pro fasády nově on-line i se servisem (Zdroj: HPI-CZ)

Společnost HPI-CZ je specialistou s komplexním sortimentem stavebního příslušenství, nabízí široký sortiment na jednom místě. Zákazník prodejního portálu www.hpishop.cz navíc dostane veškerý technický servis včetně poradenství přímo od výrobce. I na zboží nabízené přes e-shop se totiž vztahuje možnost využití technického poradenství. Na e-shopu je nově také možné zboží platit kartou.

Tři nové hlavní sekce (Zateplovací systémy, Omítky a sádrokartony a Terče pod dlažbu), v nichž se nachází celkem jedenáct tematicky členěných skupin, navedou zákazníka ke konkrétním produktům, které jsou opatřeny detailními technickými informacemi a, jsou-li vyžadovány, i příslušnými platnými certifikáty. Realizačním firmám i individuálním investorům slouží portál Hpishop.cz i jako cenný zdroj informací a inspirace o možnostech pro jejich stavbu.

Jednotlivé sekce jsou přehledně a logicky členěny, takže například v sekci Zateplovací systémy zákazník snadno najde, co hledá, ať jsou to lišty pro založení ETICS (v mnoha variantách), prvky pro kotvení zateplovacího systému nebo třeba montážní prvky pro upevnění v ETICS jako jsou prostupy pro elektroinstalaci nebo uchycení zábradlí.  

Hpishop.cz ilustracni
Jednotlivé sekce e-shopu jsou přehledně členěny (Zdroj: HPI-CZ)

Publikováno: 18. 6. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima