Kuchyň podle vlastního návrhu

Plánujete novou kuchyň, ale nevíte, kde začít? Pomůže vám jednoduchý online konfigurátor kuchyní. Díky němu snadno přenesete svou představu do konkrétního návrhu a ujasníte si, jak bude vaše budoucí kuchyňská linka vypadat a zda bude ladit s podlahou v místnosti i ostatním zařízením a nábytkem.

Navrhněte si novou kuchyň online (skoro) jako profesionál (Zdroj: Depositphotos)

Staňte se sami sobě návrhářem

Z hlediska konstrukce a designu je plánování kuchyně obvykle komplikovanější než u ostatních místností v domě. V kuchyni trávíme více času než kdekoli jinde, je nejen prostorem pro přípravu pokrmů, ale i místem setkávání rodiny a přátel. Chceme proto, aby byla nejen funkční a praktická, ale i krásná. Celkový vzhled kuchyně však nestojí jen na tvaru a dekoru   skříněk, ale také na odstínu korpusu a barvě či materiálu pracovní desky. Při navrhování kuchyně tak můžeme vzít v úvahu nepřeberné množství různých stylů i provedení.

Senesi_konfigurator kuchyni
S konfigurátorem kuchyni si navrhnete vše sami (Zdroj: SENESI)

Na první pohled složitý úkol se díky široké škále možností i barevných kombinací může stát nejzábavnější částí navrhování nové kuchyně. Výhodou je, že kuchyň si můžete zkusit navrhnout z pohodlí domova. Dnes se nabízí na webových stránkách praktický konfigurátor kuchyní, jenž umožňuje nejen výběr předních ploch, korpusu a pracovní desky kuchyňské linky, ale i volbu barev na stěně a podlaze. Díky tomu budete mít dokonalejší představu o celkovém vzhledu vaší nové kuchyně.

 NÁŠ TIP: Takto navrženou kuchyni si můžete zaslat na email, vytisknout a přinést na schůzku do kuchyňského studia.

martin_strnad_senesi
V případě zájmu vám pomohou odborníci (Zdroj: SENESI)

Publikováno: 30. 6. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima