Nenechte si ujít veletrh FOR DECOR & HOME

Podzimní veletržní sezóna bude jedním z pilířů restartu ekonomiky napříč mnoha odvětvími. Zářijový souběh veletrhů FOR DECOR & HOME a HODINY A KLENOTY pomůže rozhýbat obory dekorací, hodin, klenotů a bižuterie nebo dárkového zboží. V areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech proběhne událost roku pro milovníky estetiky a luxusu ve dnech 10. až 12. září 2020. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrhy FOR DECOR & HOME a HODINY A KLENOTY rozhýbou v září obory dekorací a luxusních šperků (Zdroj: Depositphotos)

Vzhledem k pozitivnímu vývoji epidemiologické situace v České republice přikročilo Ministerstvo zdravotnictví ČR k dalšímu rozvolňování karanténních opatření, tentokrát již také v oblasti veletržnictví. S platností od pondělí 22. června je opět povoleno konání veletržních akcí, a to s maximální účastí do 5 000 osob ve stejný čas. Pokud bude epidemiologická situace nadále držet současný směr vývoje, předpokládá se povolení dvojnásobné kapacity již s prvním zářijovým dnem. Organizátoři veletrhů společně s vystavovateli tak již intenzivně pracují na přípravách jednotlivých akcí.

FDecor
Můžete se podívat, co je letos v módě (Zdroj: PVA Expo Praha)

Zásadní důraz bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. V případě největšího organizátora veletrhů a výstav v Praze, společnosti ABF, budou kromě zavedení potřebných zdravotně-organizačních opatření aplikovány také technologie minimalizující osobní kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním mezilidským kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Dekorace
Potěší jistě i novinky v oblasti dekorací v interiérech (Zdroj: Depositphotos)

Ve dnech 10. až 12. září budou události FOR DECOR & HOME patřit výstavní haly 3 a 4. Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků je příležitostí pro vánoční kontrakty, představení celoročního sortimentu i bohaté škály dárkového zboží. Vystavovateli budou nejvýznamnější čeští výrobci, velkoobchody i exkluzivní dovozci a jejich expozice nabídnou obchodníkům a odborníkům zboží pro vánoční kontrakty.

Šperky
Dámy si přijdou na své při obdivování kolekcí šperků (Zdroj: Depositphotos)

Představí se například i společnost  MOREX  s. r. o., která přijíždí vystavovat na tuto akci  pravidelně z Moravy, a to dokonce dvakrát v roce. Jak uvedla její obchodní ředitelka Petra Šreflová: „Podzimní veletrh je pro nás jedinečná příležitost k setkání s našimi zákazníky a získání nových obchodních partnerů, kteří si dokáží na jednom místě vybrat široký sortiment pro svoji prodejnu, a hlavně se tak setkat s naším obchodním kolektivem, který se stará o jejich objednávky po celý rok.  V rámci České republiky jsme nejvýznamnějším výrobcem a velkoobchodem proutěného zboží a výrobků z pedigu, a vítáme proto možnost  prezentovat se na jediné specializované  akci v oboru dekorací a dárků v naší republice.“ O zajímavé produkty a doprovodný program nepřijde ani široká veřejnost.

Hodinky
K vidění budou též hodinky a nástěnné či stojací hodiny (Zdroj: Depositphotos)

Od dekorací k luxusním šperkům

V souběhu se představí také veletrh šperků a hodinek HODINY A KLENOTY, který přinese přehlídku napříč klenotnickými a hodinářskými odvětvími, také exkluzivních kolekcí i unikátních šperků a hodinek nebo bižuterie. Letos se veletrh uskuteční v Hale 6 a Vstupní hale I letňanského výstaviště, kde bude vytvořena jedinečná atmosféra luxusu a zdůrazněna kvalita představovaných exponátů. Veletrhu HODINY A KLENOTY se Starlit účastní pravidelně. Každý rok zde představujeme novou kolekci. Je to ideální místo pro setkávání i byznys s našimi dlouholetými obchodními partnery, získávání nových zákazníků i prezentování naší společnosti široké veřejnosti. Máme proto velkou radost, že se akce může konat i tento rok,“ řekl Andrej Duhan ze společnosti Starlit.

Více informací najdete na www.fordecor.cz a na www.hodinyaklenoty.cz.

Publikováno: 6. 7. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima