Nové kontaktní místo Ytong

Kromě příjemného prostředí pro setkání a konzultaci vašich projektů u dobré kávy je hlavní účelem nového kontaktního místa Ytong v Prostějově názorně ukázat použití stavebních prvků Ytong, Silka a Multipor v praxi přímo na skutečném fragmentu domu.

Navštivte nové kontaktní místo Ytong v Prostějově (Zdroj: Xella CZ)

Nosným produktem je do slova a do písmene tvárnice pro obvodové nosné zdivo Lambda YQ. Zajímavé jsou reálné konstrukční řešení detailů pro uložení oblíbených zapuštěných žaluziových kastlíku jako součást nadokenního překladu v nadpraží o tloušťce zdiva 450 mm. Prohlédnout si zde můžete i stropní konstrukci Ytong ve formě příhradových nosníků a vložek. Na samotném zdivu je pak provedena ukázka tepelněizolačních omítek Ytong, a to jak vnitřní, tak i vnější.

Prostějovské kontaktní místo najdete na adrese Za Olomouckou 4184, 796 01 Prostějov v areálu vedle obchodní čtvrti v druhém patře administrativní budovy.

Schůzku s odborným poradcem Ytong je potřeba si předem domluvit. Kontakty a více informací nalezete na webu Ytong.cz v sekci Kontaktní místa.

Přijďte si prohlédnout praktickou ukázku kompletního stavebního systému Ytong a poradit se ohledně vašeho projektu. Těšíme se na vás.

Publikováno: 7. 7. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima