Nový typ mopu pro vás snadný úklid

Hledáte efektivního a na skladování nenáročného pomocníka, s kterým snadno a bez námahy obstaráte všechny tvrdé podlahy? Plochý rotační mop Spin and Clean od značky Vileda je přesně tím, co potřebujete.

Unikátně skladný mop nové generace (Zdroj: Vileda)

Mopy nové generace

Unikátní mop Spin and Clean se nejen sám vyždímá, ale i vyčistí! Když totiž mop pomalu stlačíte na trn uprostřed kbelíku, roztočíte hlavici, která je zespodu omývána vodou, drhnuta rotačním válečkem a zbavována nachytaných nečistot. Silnějším stlačením mopu dosáhnete efektivního vyždímání.

Spin and Clean mop
Mop nové generace má mnoho předností (Zdroj: Vileda)

Mycí návlek je z mikrovlákna, které odstraní bakterie z povrchu jen za pomocí vody. Tenká mikrovlákna totiž přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií! Návlek pak můžete prát v pračce až na 60 °C, ale bez aviváže, aby zůstaly zachovány benefity mikrovlákna.

Spin-and-Clean_mop-head
Snímatelný potah vyperete v pračce (Zdroj: Vileda)

Část mycí hlavice je díky speciálnímu kloubu ohýbatelná do pravého úhlu k podlaze. Bez větší námahy tak umyjete sokly, lišty či schody.

Spin-and-Clean_cleaning-edges_
I přesto, že je mop kulatý, vytřete s ním pohodlně i v rozích (Zdroj: Vileda)

Spin and Clean je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah. Bonusem jsou také kompaktní rozměry kbelíku, aby při skladování zabral jen minimum místa.

Spin-and-Clean_wringing - detail
Praktický kbelík usnadní ždímání (Zdroj: Vileda)
Spin-and-Clean_cleaning-edges_
Vytírání s novým mopem není žádná námaha, ale radost (Zdroj: Vileda)

Publikováno: 19. 7. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima