Cestování v karavanu - splňte si svůj sen

Cestovat se dá mnoha způsoby a jde to i pohodlně a bezstarostně. Třeba v karavanu, ve kterém si vezete svůj malý svět a všechno, co potřebujete. Nemusíte tak hledat místa, kde rozbijete stan a nebo platit drahé hotely. Jednoduše si svůj "dům" vezete sebou. A díky připravovanému veletrhu se můžete podívat na nejnovější trendy v kempování a na novinky v oblasti karavanů a obytných vozů.

Splňte si sen a vyrazte za dobrodružstvím v karavanu (Zdroj: PVA Expo Praha)

V karavanu okolo světa

Mnoho lidí touží cestovat, poznávat svět a být přitom svobodný a ničím nevázaný. Právě tuto možnost nabízí karavany a obytné vozy, které si pořizuje čím dál více lidí.

Zázemí dobře vybaveného karavanu nebo obytného vozu plně nahradí pohodlí hotelu, a přitom jste pořád svým pánem. Líbí se vám také představa pořídit si takového společníka pro cestování? Na podzimním veletrhu FOR CARAVAN se návštěvníci mohou těšit na atraktivní přehlídku novinek, nejlepších modelů a přívěsů. V nabídce budou také stále více populární vestavby do užitkových aut a doplňky pro kempování.

Jízda s karavanem
Můžete se na dovolenou vydat i v zimě a prakticky kamkoliv, kde se dá zaparkovat (Zdroj: PVA Expo Praha)

Mezi současné cestovatelské trendy patří zimní kempování. A toto téma se objeví i na veletrhu. Nebude opět chybět ani výstava retro obytných vozů, která za posledních několik ročníků získala velikou popularitu.  Bude se mluvit o aktuálních tématech a zazní mnoho zajímavých informací.

Více informací najdete na www.forcaravan.cz. 9. – 11.10.2020

Karavan
Cestování karavanem je pohodlné (Zdroj: PVA Expo Praha)

Publikováno: 13. 9. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima