Časopis Zahrádkář bude i na Zahradě Čech

V časopise Zahrádkář se tentokrát dočtete o každoroční události v Litoměřicích, známé pod názvem Zahrada Čech. Letošní rok je již 44. ročníkem, který se koná právě v těchto dnech a nabídne návštěvníkům oblíbenou výstavu výpěstků zahrádkářů i velkopěstitelů, novinky pro chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody. Nevynechá se ani již tradiční soutěž o nejkrásnější jablko, nazvanou Křišťálové jablko a nebude chybět ani stánek časopisu Zahrádkář.

Časopis Zahrádkář připomíná chystanou akci Zahrada Čech v Litoměřicích (Zdroj: Časopis Zahrádkář)

Zahrada Čech v časopise Zahrádkář

Zahrada Čech - 11. až 19. 9. 2020

Na litoměřickém výstavišti je v plném proudu příprava na otevření již 44. ročníku veletrhu Zahrada Čech, který bude zajímat všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody.
Pavilónu G, tradičně pod patronátem časopisu Zahrádkář, budou letos vévodit dýně rozličných tvarů a barev. Chybět nebude přehlídka jablek přihlášených do soutěže Křišťálové jablko a samozřejmě stánek časopisu Zahrádkář.

Výstava
Ani v tomto roce nebude chybět oblíbená soutěž o nejkrásnější jablko (Zdroj: Časopis Zahrádkář)

Devítidenní výstavu završí v sobotu 19. 9. 2020 Den Zahrádkáře. Pouze v tento den si můžete sjednat na stánku časopisu roční předplatné za starou cenu tzn. za 336 Kč! Mimoto proběhne vyhodnocení soutěží kategorie "NEJ":
- nejzajímavější kuriozita
- nejtěžší tykev
- nejdelší lagenárie
a vyhlášení výsledků 11. ročníku soutěže „KŘIŠŤÁLOVÉ JABLKO“. Připraveny jsou hodnotné ceny, máte se na co těšit!

Dýně
Stánek časopisu Zahrádkář ovládnou dýně (Zdroj: Časopis Zahrádkář)
Zahrada
Velkopěstitelé i drobní zahrádkáři se pochlubí svými úspěchy (Zdroj: Časopis Zahrádkář)

Pro nejmenší zahradníky bude pod pódiem, konkrétně od 11:00 do 14:00 hodin připraveno malování dýní, na každého malíře čeká pěkný dárek.
V rámci Dne Zahrádkáře vystoupí oblíbený Petr Kolář a zazpívá kapela Falzet.

Publikováno: 15. 9. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima