Soutěž o kuchyňský nůž Fiskars Hard Edge

V každé kuchyni se nachází vždy hned několik různých nožů. Při každodenním vaření se stejně nakonec využije jen jeden, maximálně dva. Přitom použitím toho správného nože si ušetříme spoustu energie při výrobě chutných pokrmů. Zvláště pokud jsme při nákupu nožů vsadili na kvalitu. Pro snadné krájení masa, ryb i zeleniny se hodí nůž asijského typu s masivní širokou čepelí, o který dnes budeme soutěžit.

Aby práce v kuchyni byla snadná, je potřeba používat vhodný nůž (Zdroj: Fiskars)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 2 kuchyňské nože od společnosti Fiskars.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.fiskars.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 2. cena: Hard Edge Nůž Santoku

Nože Fiskars Hard Edge se pyšní excelentní ostrostí svých čepelí, která vydrží až 4x déle než u běžných nožů. Je tomu tak díky jedinečné technologii LZR-EDGE™, která zajišťuje vynikající ostrost za všech podmínek. Čepele nožů jsou vyrobeny z vysoce kvalitní japonské nerezové oceli. Nože Hard Edge mají rukojeti s 3D povrchem z komfortního materiálu Softouch™ pro příjemné držení a vysokou ovladatelnost nože při krájení. 

Nůž Hard Edge Santoku
Vyhrát můžete nůž asijského typu Hard Edge Santoku (Zdroj: Fiskars)

Termíny soutěže

Start: 21. 09. 2020
Uzávěrka: 21. 10. 2020
Slosování výherce: 22. 10. 2020
Zveřejnění výherce: 22. 10. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 22. 11. 2020

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti PRIMA DOMA Media, s.r.o., společnosti Fiskars a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti PRIMA Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Fiskars.

O partnerovi soutěže

 

Fiskars je světoznámou značkou, která nabízí funkční, uživatelsky příjemné, kvalitní a trvanlivé výrobky, které svým intuitivním a komfortním designem snižují námahu a usnadňují práci na zahradě i okolo domu. Je dodavatelem výrobků pro domácnost, zahradu a outdoor.
Společnost Fiskars byla založena v roce 1649 a je nejstarší ve Finsku. Špičkové výrobky navrhuje a vyrábí již od svého založení před více než 360 lety. Své kořeny má ve vesničce Fiskars, idylickém centru umění a designu, kde se moderní estetické cítění snoubí se starou tradicí. Společnost Fiskars začala v roce 1967 vyrábět jako první na světě nůžky s plastovými držadly. Od té doby se prodala po celém světě více než miliarda těchto nůžek. Fiskars je nejznámější značka nůžek na světě. Jejich oranžová držadla se stala ikonou moderního designu a barva charakteristickým poznávacím znamením pro výrobky Fiskars.

Více na www.fiskars.cz.

(Zdroj: )

Publikováno: 21. 9. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima