Soutěžte o knihy z nakladatelství GRADA

Letošní babí léto stále umožňuje vyrazit s dobrou knihou do přírody na piknik nebo na lavičku pod stromy na zahradě. A aby to čtení bylo opravdu zábavné, přinášíme soutěž, kde můžete vyhrát sadu knih plných humoru i poučení od nakladatelství GRADA.

Vyhrajte v soutěži balíček knih plné humoru i poučení (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti GRADA.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.grada.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Sada 4 knih z nakladatelství GRADA

Sada obsahuje tituly: 

 • Jak si užít doktora
 • Jak si užít manželství
 • Zmrzlina k snídani
 • Pořád se to...

Jak si užít doktora - Kniha plná skvělých vtipů o doktorech. Ať už máte či nemáte s doktory dobré zkušenosti, tak vás tato knížka přesvědčí, že nejdůležitější je brát naše lékaře – a hlavně dlouhé vysedávání v čekárnách – s humorem!

Jak si užít manželství - Kniha plná skvělých vtipů o manželství. Ať už máte či nemáte s drahou polovičkou nějaké neshody, tak vás tato knížka přesvědčí, že nejdůležitější pro šťastné a spokojené manželství je brát ho s humorem!

Jak si užít DOKTORA
Jak si užít DOKTORA (Zdroj: GRADA)
Jak si užít MANŽELSTVÍ
Jak si užít MANŽELSTVÍ (Zdroj: GRADA)

Zmrzlina k snídani - Kolikrát jste zatoužili po návratu do doby, kdy bylo všechno jednodušší, kdy vás netížila břemena dospělosti? Napadlo vás, že život by mohl být mnohem snazší, kdybyste znovu byli dítětem? Tak buďte! Připomeňte si znovu radost a bezstarostnost a pomocí svého vnitřního dítěte zlepšete svůj dospělý život!

Pořád se to... - I když se snažím procházet životem jako seriózní a hlavně nenápadná osoba, dějou se mi… věci. No dobře, jsem spíš komická figurka, co na sebe poutá pozornost svými eskapádami. Ale já za to nemůžu! Vážně! Co může, to se podělá. Ono samo se to, ale zato pořád! Chcete se zasmát a hlavně na cizí účet? Pak jsou pro vás tyto historky naprosto ideální.

Zmrzlina k snídani
Zmrzlina k snídani (Zdroj: GRADA)
Pořád se to...
Pořád se to... (Zdroj: GRADA)

Termíny soutěže

Start: 23. 09. 2020
Uzávěrka: 25. 10. 2020
Slosování výherce: 26. 10. 2020
Zveřejnění výherce: 26. 10. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 26. 11. 2020

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA, nakladatelství GRADA a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA MEDIA.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA MEDIA.

O partnerovi soutěže

 

GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu.“
GRADA, a.s., byla založena fyzickou osobou, občanem České republiky Romanem Svitákem. Ten se stal současně také předsedou představenstva a prvním generálním ředitelem společnosti.
Prvními obory, které GRADA vydávala, byly výpočetní technika a počítačová literatura. První vydanou knihou byla MS Word příručka uživatele za 75 Kčs.
Rok 2018 byl pro Nakladatelský dům GRADA ve znamení rozvoje nových oborů a navyšování sortimentu beletrie. Rozšířili redakci překladové literatury a stále více kvalitních titulů z oblasti poznání a osobního rozvoje najdete také pod značkou ALFERIAV listopadu 2018 koupili nakladatelství Metafora, které se nyní stává jednou ze značek Nakladatelského domu GRADA. Velký posun je vidět také v online prostředí. První česká online knihovna BOOKPORT se etablovala na českém knižním trhu, stejně dobře funguje i prodej e-knih. Pro lepší přehlednost v letošním roce spustili mikrostránky pro jednotlivé značky a rovněž jejich profily na sociálních sítích.

Publikováno: 23. 9. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima