Vyhrajte LEGO stavebnici Volkswagen T1

Některá auta se nám zapsala do paměti i do srdcí. Mezi takové patří rozhodně i Volkswagen T1 Camper Van z roku 1962. S naším partnerem, společností Volkswagen, jsme pro vás připravili novou soutěž, v níž můžete vyhrát LEGO Creator stavebnici tohoto legendárního modelu Volkswagen T1 Camper Van. Stačí správně zodpovědět tři otázky a mít štěstí.

Zasoutěžte si o stavebnici LEGO Creator - obytný karavan Volkswagen T1 z roku 1962 (Zdroj: Volkswagen)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o výhru od společnosti Volkswagen.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.70let.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: LEGO Creator Expert 10220 Volkswagen T1 model z r. 1962

LEGO 2
LEGO Creator Expert 10220 Volkswagen T1 model z r. 1962 (Zdroj: Volkswagen)

Tento autentický karavan je replikou klasického obytného Volkswagenu z roku 1962. Nechybí tu nic z jeho typických znaků! Zvenčí jej zdobí fantasticky detailně propracované barevné „véčko“ na kapotě, oblá střecha a rámy okének, otvírací dělené přední sklo, otvírací dveře, kultovní vysouvací střecha s textilním závěsem, střešním nosičem, zadními postranními ventilátory a spoustou dalších prvků! Interiér je rovněž detailně propracovaný, od autentického vzduchem chlazeného plochého čtyřválcového „krabicového“ motoru, přes široké přední sedadlo, řadicí páku, zaoblenou přístrojovou desku a tradiční kruhový tachometr, po obvyklé LEGO prkvy jako je sklápěcí zadní široké sedadlo, sklopný jídelní stolek, skříňka se zrcadlem a dokonce obraz!

Rozměry hotového modelu: 30 cm délka, 14 cm výška.

Obsahuje 1322 dílků

LEGO 4 upr
Stavebnice je věrnou replikou klasického obytného Volkswagenu T1 (Zdroj: Volkswagen)
LEGO 3 upr
Interiér je detailně propracovaný (Zdroj: Volkswagen)

Termíny soutěže

Start: 22. 09. 2020
Uzávěrka: 22. 10. 2020
Slosování výherce: 23. 10. 2020
Zveřejnění výherce: 23. 10. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 23. 11. 2020

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti PRIMA Doma Media, společnosti Volkswagen a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování bude cena výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti PRIMA Doma Media.
  • Výhru odesílá společnost Volkswagen.

V Libovkách Pepy Libického jste mohli vidět, jak proměnit zadní prostor Volkswagenu na kempingovou vestavbu, díky které je možné mít v autě veškerý komfort pro spaní i vaření. Podívejte se, jak to dopadlo.

O partnerovi soutěže

Volkswagen Group je jeden z největších světových automobilových koncernů, do něhož patří Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto a projektu MOON pro výstavbu nabíjecí infrastruktury. Mimořádně široká modelová paleta sahá od kompaktních ekonomických vozů přes prémiové sedany, univerzální SUV až po spolehlivá užitková vozidla. Velký důraz je kladen také na komplexní zákaznické služby od výhodného financování Volkswagen Financial Services až po nevšední autopůjčovnu Das RentAuto.

Publikováno: 22. 9. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima