Soutěž o průmyslový vysavač Scheppach

Nejen v dílně, ale i v domácnosti či v garáži využijete průmyslový vysavač pro suché i mokré vysávání s kapacitou zásobníku 30 litrů. Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak se těšte, že vylosujeme právě vás.

Dnes soutěžíme o průmyslový vysavač Scheppach (Zdroj: Prima DOMA)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 30. září do půlnoci.
Jeden z vás získá průmyslový vysavač na suché i mokré vysávání Scheppach.

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Průmyslový vysavač na suché / mokré vysávání 30l Scheppach ASP 30 ES

Výkonný vysavač na mokré i suché vysávání s kapacitou zásobníku 30 l. Má odolné tělo z nerezu se spodní výpustí vody, čtyři otočná kolečka a velké madlo pro snadnou manipulaci, integrované držáky na dlouhý kabel i příslušenství, integrovaný vývod pro funkci foukání, díky které vyfoukáte nečistoty i z těžko přístupných míst, dlouhou hadici o velkém průměru 38 mm, zásuvku na 230 V pro připojení elektrického nářadí s automatickým spínačem a beznástrojový systém pro snadnou a rychlou výměnu filtru.

Scheppach ASP 30-ES
Scheppach ASP 30-ES je výkonný vysavač na mokré i suché vysávání s kapacitou zásobníku 30 l (Zdroj: Garland)

Díky velké délce kabelu i hadice má velký dosah. Celý vysavač je velmi lehký a snadno se ovládá. Podlahová hubice má přepínání pro hladké podlahy a koberce. Vysavač se dodává s bohatým příslušenstvím, včetně velmi účinného Hepa filtru. Vysavač se skvěle hodí do domácností, dílen, garáží i pro potřeby řemeslníků.

HERNÍ ŘÁD

Publikováno: 27. 9. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima