Fachmani vyřizují stavební povolení

Děsí vás rekonstrukce domu? Nebojte se, nejste v tom sami! FACHMANI, kutil Pepa Libický a komik Karel Hynek jsou totiž vaše jistota! Ať už se rozhodnete budovat svépomocí nebo s partou řemeslníků, fachmani vám od A do Z poradí, jak na to. Bez nervového kolapsu, bez zbytečných finančních ztrát, v adekvátním čase! A že těch nástrah a problémů může být! Se špetkou humoru to však nemusí být drama.

Fachmani – 2. díl (Zdroj: Prima DOMA)

Fachmani a stavební povolení

Sledujte v úterý 6. října ve 22.50 na Primě

Fachmani musí tentokrát začít vyřizováním stavebního povolení. Bez něj totiž nemohou vybourat vnitřní příčky, natož se pustit do nové střechy nebo oken. Naštěstí jim se vším vyřizováním pomůže projektantka. Další na seznamu je pak vyřešení netekoucí vody. Pepa se tak bude muset opět proměnit v minutového manžela a nainstalovat v domě nové čerpadlo. Stavební firma mezitím stihne odpojit elektriku, aby při stavbě nedošlo ke zranění, a zapojit staveništní rozvaděč. Pomocí sond také stavebníci zjistí skutečný stav domu.

Fachmani_2. dil (3)
Fachmani musí tentokrát začít vyřizováním stavebního povolení (Zdroj: Prima DOMA)

Investor Karel se opět pustí do hledání pokladu, který – světe, div se – skutečně najde. Po získání stavebního povolení začne stavební firma s bouracími pracemi a stavbou provizorního vodovodu. S blížící se zimou je první na seznamu velkých oprav střecha, proto se budou zjišťovat stavy krovů. V neposlední řadě pak Fachmani ukážou, co se děje s odpadem ze stavby, a jestli se vyplatí jeho odvoz nechat na stavební firmě.

Fachmani_2. dil (2)
Investor Karel se opět pustí do hledání pokladu (Zdroj: Prima DOMA)

Co všechno obnáší rekonstrukce starého cihlového domku, kde začíná a končí, čeho se vyvarovat i jak si najít tu nejlepší odbornou pomoc, prozradí nový pořad z rodiny Prima DOMA Fachmani se zkušeným kutilem Pepou Libickým, kterému bude asistovat oblíbený komik Karel Hynek. Odborným garantem projektu je Josef Beneš.

Fachmani_2. dil (1)
Před rekonstrukcí je potřeba znát pravý stav objektu (Zdroj: Prima DOMA)

Publikováno: 6. 10. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima