Produkty pojišťovny pro živnostníky

Tradiční česká Slavia pojišťovna přichází s novým produktem Živnostník, který je šitý na míru malým českým podnikatelům. Nový produkt je vytvořen tak, aby byl moderní a maximálně uživatelsky dostupný: pojištění lze proto uzavřít online během několika minut a veškeré detaily mít poté k dispozici přehledně na jednom místě.

Slavia pojišťovna představuje produkt Živnostník pro drobné české podnikatele (Zdroj: Depositphotos)

Živnostníci a drobní podnikatelé mají od nynějška možnost pojistit si u ryze české Slavia pojišťovny svůj movitý i nemovitý majetek proti široké škále rizik. Mezi ně patří nepředvídatelné živelné pohromy, jako je požár, vichřice nebo povodeň, ale i škody vzniklé vandalismem či přímo krádeží. Nepříjemnosti však mohou nastat i tehdy, pokud samotná práce nebo produkt poškodí zákazníka
či jinou třetí osobu. Pro tyto případy má program Živnostník připraveno i pojištění odpovědnosti za vzniklou újmu, které se v případě potřeby postará o náhradu nákladů za vzniklé škody.

Zásuvka
Vyhořelá zásuvka může živnostníkovi znemožnit práci (Zdroj: Depositphotos)

Pojištění Živnostník lze uzavřít na více činností, které má klient uvedené ve svém živnostenském listě, a to ve třech variantách s rozličným počtem připojištění a výší limitů plnění. Drobní podnikatelé tak budou mít všechny činnosti pojištěné na jedné smlouvě. Zároveň si mohou vybrat, zda jim postačí jednoduchý balíček Základ, jehož krytí už ovšem obsahuje všechna nejčastější rizika, nebo sáhnou po rozšířenější variantě Jistota, popřípadě si budou chtít zabezpečit podnikání s nejširším balíčkem Jubileum. S vyšší variantou produktu pak stoupají limity krytí a přidávají se další, méně častá, rizika.

Rozbité sklo
Mnoho podnikatelů potřebuje ke své činnosti auto. S rozbitým sklem ale jezdit nemohou (Zdroj: Depositphotos)

Pro pět nejčastějších oborů podnikání jsou v kalkulátoru již připravené nadefinované balíčky pojištění přesně na míru, aby neobsahovaly připojištění, které daná činnost většinově nevyužije. Do budoucna pak jistě budou přibývat další profese, kde bude možné tyto balíčky využít.

Sucho
Neúroda vlivem sucha je velký problém (Zdroj: Depositphotos)

Vítaným benefitem nového pojistného produktu Živnostník je bezesporu jeho rychlost
a srozumitelnost. Smlouvu lze uzavřít zcela bezpapírově online, a to během několika minut. Veškeré dokumenty a informace k pojistným podmínkám získá klient přehledně ihned po zaplacení pojistky do svého e-mailu.

Publikováno: 19. 10. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima