Soutěžte a vyhrajte skvělou troubu Whirlpool nebo tři kupóny na nákup v hodnotě 2500 Kč!

Ať už se chystáte zařídit vysněnou novou kuchyni, nebo chcete dát jiskru stávající kuchyni modernějšími spotřebiči, máte před sebou spoustu možností. Na jednoho z vás, kdo dobře odpoví na soutěžní otázku, čeká parádní parní multifunkční trouba Whirlpool W11I MS180 s patentovanou masovou sondou, senzorovou technologií 6. SMYSL, samočisticí funkcí a ovládáním na dálku. A na další tři šťastlivce kupón na zboží podle vlastní volby v hodnotě 2500 Kč na kosik.cz, delimano.cz nebo v síti TETA.

Parní multifunkční trouba Whirlpool W11I MS180 o objemu 34 l zaujme na první pohled elegantním designem (Zdroj: Whirlpool)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o parní multifunkční trouba W11I MS180 s patentovanou masovou sondou od společnosti Whirlpool a 3 kupóny na nákup  na vybraných místech.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správnou odpověď naleznete na stránkách na www.whirlpool.cz/promo-akce/whirlpool-vanoce.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Parní multifunkční trouba Whirlpool W11I MS180 s patentovanou masovou sondou

Parní multifunkční trouba Whirlpool W11I MS180 o objemu 34 l zaujme na první pohled elegantním designem W Collection. Je vybavená špičkovou technologií SteamSense pro pečení se třemi stupni páry v kombinaci s horkým vzduchem o teplotě 140-220 °C, které se ideálně hodí například pro přípravu větších kusů masa, drůbeže, ryb, koláčů nebo chleba. Celý proces přípravy pokrmů navíc řídí senzorová technologie 6.SMYSL, která hlídá a upravuje teplotu a čas pečení i množství páry vháněné do prostoru trouby. Vedle mnoha manuálních funkcí má tato trouba i celou řadu speciálních funkcí, mj. například pro kynutí, přípravu jogurtů, dezinfekci nebo konzervování, dále automatické recepty a programy pro vaření a pečení s párou, ohřívání či rozmrazování pomocí páry.

Parní multifunkční trouba W11I MS180 s patentovanou masovou sondou čeká na svého výherce! (Zdroj: Whirlpool)

Je vybavena patentovanou masovou sondou MultiSense, která monitoruje teplotu pokrmu ve čtyřech bodech najednou a pomáhá zajistit dokonalou kontrolu teploty uvnitř i vně připravovaného pokrmu. Sonda je samonosná a dá se bez obav použít i v tekutých surovinách, například při pečení piškotového těsta nebo chleba. Trouba získala prestižní ocenění za design – Red Dot a IF Design Award. Patří do úsporné třídy A+. Doporučená cena je 26 990 Kč.

2. - 4. cena: Nákupní kupón v hodnotě 2.500 Kč

Na další tři šťastlivce kupón na zboží podle vlastní volby v hodnotě 2500 Kč na kosik.cz, delimano.cz nebo v síti TETA. Můžete se tak zásobit něčím dobrým k snědku na kosik.cz a nechat si dovézt nákup až ke dveřím. Nebo si před Vánoci vybrat malé spotřebiče a potřeby do domácnosti na delimano.cz. A pokud byste přivítali něco jen pro sebe, můžete se hýčkat něčím pro vlastní krásu z kamenných prodejen TETA v celé republice.

Termíny soutěže

Start: 9. 11. 2020
Uzávěrka: 31. 12. 2020
Slosování výherce: 4. 1. 2021
Zveřejnění výherce: 4. 1. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 4. 2. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA.cz, společnosti Whirlpool a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
  • Výhry odesílá společnost Whirlpool.

Pečte, vařte, chlaďte, myjte – a odměňte se!

Kdo by neměl rád dárky! Když už si budete pořizovat nové kuchyňské vybavení, proč nezískat i něco navíc? Při nákupu jakýchkoliv vestavných spotřebičů Whirlpool od 1.10.2020 až do konce roku za 25 000 Kč nebo více se můžete se odměnit dárkem v hodnotě 2 500 Kč. Po registraci na stránkách www.whirlpool.cz totiž získáte kupon v této hodnotě pro výběr zboží u partnerů kosik.cz, delimano.cz nebo TETA. Můžete si tak třeba naplnit novou chladničku dobrotami, vybavit kuchyni malými domácími spotřebiči, nebo si vybrat něco pro vlastní krásu v síti drogerií TETA. Více informací o vánoční akci Whirlpool najdete na www.whirlpool.cz/promo-akce/whirlpool-vanoce.

Pečte, vařte, chlaďte, myjte – a odměňte se! (Zdroj: Whirlpool)

Publikováno: 9. 11. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima