Vyhrajte balíček kosmetiky z kolekce ARTISTRY

Každá dívka či dáma o sebe pečuje. Po létě, kdy je naše pokožka vystavována zvýšenému slunečnímu záření, je potřeba pleti dodat výživu i hydrataci. Stejně jako vybíráme kosmetické výrobky, musíme pečlivě volit dekorativní kosmetiku. Tečku zkrášlování pak dodá smyslná vůně parfému. A o takové přípravky dnes budeme soutěžit. Stačí správně zodpovědět jedinou soutěžní otázku a výherce získá balíček kosmetiky ARTISTRY.

Vyhrajte kosmetiku z kolekce ARTISTRY (Zdroj: Amway)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Amway.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.amway.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Balíček kosmetiky ARTISTRY

Balíček obsahuje:

Hedvábně jemný krém na ruce ARTISTRY STUDIO™ Shanghai

Trio zklidňujících a extra krémových balzámů, které se rychle vstřebávají, vyživují a hydratují pokožku vašich rukou. Tyto krémy na ruce chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí, navíc mají protizánětlivé účinky díky výtažku z granátového jablka. Vzhledem k tomu, že časté mytí rukou je momentálně pro nás všechny každodenní nutností, nikdy neexistovala lepší výmluva, proč ruce rozmazlovat a udržovat je hydratované.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: EAU DE TOILETTE ROLL-ON (Zdroj: Amway)

Eau de Toilette Roll-on ARTISTRY STUDIO™ Shanghai

Úžasná, lehká a osvěžující vůně s ovocem a květinami je skvělá pro použití na cestách a snadno se nanáší. Tato praktická cestovní vůně s kuličkou přenese mystickou krásu Šanghaje na dosah ruky. Lehká osvěžující vůně je inspirována zářivými světly a tichými čajovými zahradami.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: Trio hedvábně jemných krémů na ruce (Zdroj: Amway)

Podkladový make-up Artistry Hydra-V 

Podkladový make-up se dokonale hodí pro ženy, které hledají přípravek, jež pomůže zredukovat nedokonalosti pleti, a přesto působí přirozeně. Artistry Hydra-V je navíc obohacený o vodu z norských fjordů a výtažek z havajské palmy acai, jenž pomáhá udržovat v pleti hydrataci pro svěží vzhled. Dále obsahuje průsvitné pigmenty, které rovnoměrně rozptylují světlo a pleť příjemně prozařují. Make-up nabízí také široké spektrum ochrany SPF 15 PA++.

Podkladový make-up Artistry Hydra-V (Zdroj: Amway)

Přibližná hodnota jednoho balíčku je 2.530 Kč

Termíny soutěže

Start: 23. 10. 2020
Uzávěrka: 22. 11. 2020
Slosování výherce: 23. 11. 2020
Zveřejnění výherce: 23. 11. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 23. 12. 2020

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností PrimaDOMA.cz a Amway a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
  • Výhry odesílá společnost Amway.

O partnerovi soutěže

Amway je největší společnost přímého prodeje na světě, byla založena v roce 1959 ve městě Ada v USA. Nyní působí ve více než 100 zemích, má více než 19 tisíc zaměstnanců a v roce 2016 dosáhla obratu 8,8 miliard USD.
Společnost Amway nabízí více než 450 výrobků v oblasti krásy, výživy a péče o domácnost. Mezi značky společnosti Amway patří řada doplňků stravy NUTRILITE, kosmetické výrobky ARTISTRY, nápoje XS Power Drink či výrobky péče o domácnost Amway HOME.

Publikováno: 23. 10. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima