Soutěž z Receptáře: Vyhrajte pracovní ponk

V žádné dílně nemůže chybět kvalitné pracovní stůl. Měl by rozhodně mít truhlářský svěrák a nejlépe i díry pro poděráky. A o jeden pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia budeme dnes soutěžit.

Vyhrajte pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia (Zdroj: Prima DOMA)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Správné odpovědi posílejte do středy 28. října do půlnoci.
Jeden z vás získá pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia.

Vítěze zveřejníme na webu primadoma.cz.

Správnou odpověď se dozvíte v nedělním vysílání Receptáře prima nápadů, nebo na webu prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu.

Správné odpovědi

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: Pracovní stůl Flexible Friend

Pracovní stůl Flexible Friend je určený pro širou veřejnost. Jak název napovídá, stane se vaším přítelem v mnoha situacích a jeho skvělé vlastnosti a ideální rozměry oceníte při mnoha činnostech ať už v dílně, na zahradě nebo doma. Model Flexible Friend je vybaven truhlářským svěrákem a dírami pro poděráky. Využijete ho tedy i při náročnějších činnostech jako je řezání, hoblování, broušení, frézování apod. Umožňuje pevně upnout materiál nejrůznějších rozměrů a tvarů.

pracovní ponk Flexible Friend od společnosti Ramia
Pracovní stůl oceníte například při opravě plotu, natírání nejrůznějšího materiálu, údržbě zahradního nářadí či vybavení, přesazování rostlin nebo při grilování (Zdroj: Prima DOMA)

Díky svým rozměrům a váze jej sami přemístíte, kam potřebujete. Po dokončení činnosti jistě oceníte, že jej snadno složíte a umístíte na místo, kde Vám nebude překážet.

Pracovní stůl oceníte například při opravě plotu, natírání nejrůznějšího materiálu, údržbě zahradního nářadí či vybavení, přesazování rostlin nebo při grilování.

HERNÍ ŘÁD

 

Publikováno: 25. 10. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima