Nezapomeňte si koupit časopis Zahrádkář

Život na záhonech zvolnil tempo, takže budete mít dost času na listopadové vydání časopisu Zahrádkář, kde získáte spoustu podnětných informací pro radost ze zahrady.

Listopadový Zahrádkář s oblíbenou přílohou je tu (Zdroj: Anonce časopisu Zahrádkář)

Listopadové číslo časopisu Zahrádkář

Ač život na záhonech zvolnil tempo, také s listopadovým vydáním časopisu Zahrádkář získáte spoustu podnětných informací pro radost ze zahrady.

Tomu se věnují i naše pravidelná kalendária, které vám v různých obměnách přinášíme již několik desetiletí. Pokud jste díky covidu nejeli na Zahradu Čech, přijměte malou pozvánku alespoň na hodnocení dne časopisu Zahrádkář a předávání cen za již tradiční soutěže. Zveme vás také k návštěvě Standy Hybnera na jeho nádhernou zahradu, a jak se dozvíte, nemusí zůstat jen u té literární.

V Zahrádkářce můžete netradičně zahrádkařit s betonem, vytvořit si proutěný truhlík, nebo si pohrát s jeřabinami a k tomu můžete třeba vyzkoušet nějaký skvělý recept od naší Florentýny v kuchyni.

Listopad_Zahradkarka
Oblíbená příloha nabízí báječné recepty (Zdroj: Anonce časopisu Zahrádkář)

Příjemné podzimní dny a pozitivní mysl Vám přeje, Zahrádkář.

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2021.

Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na našich nových webových stránkách: www.izahradkar.cz.

Publikováno: 7. 11. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima