Vánoční úklid s online čistírnou

V mnoha domácnostech se před Vánoci přistupuje ke generálnímu úklidu. V rámci něj bychom neměli zapomínat na péči o bytový textil, který sice umí domov krásně zútulnit, má ale také tendenci zadržovat prach, absorbovat pachy a vytváří perfektní prostředí pro roztoče. Některé textilie zvládnete vyprat doma, jiné je lepší přenechat odborníkům. Díky české online čistírně a prádelně je to snadnější a rychlejší než kdy dříve a přitom nemusíte ani zout papuče.

Usnadněte si vánoční úklid s online čistírnou Cleany.cz (Zdroj: Depositphotos)

Nevejdou se vám závěsy nebo peřiny do pračky? Chcete mít znovu koberec čistý navenek i uvnitř, vydesinfikovaný od virů a bakterií? Končí vaše ručníky po pár vypráních jako šmirgl papír? Důvodů, proč využít k čištění bytových textilií služeb profesionálů, může být daleko víc než jen prací symbol na cedulce. Správnou péčí o bytový textil zachováte jeho barvy a prodloužíte mu životnost. Váš domov bude navíc zdravější a voňavější.

Cleany.cz - mobilni web
Na webu si můžete přes jednoduchý formulář vytvořit objednávku (Zdroj: Cleany.cz)

Problém je, že odvézt zakázku do čistírny a zase ji vyzvednout, zabere spoustu času. Lidé bez auta navíc jednoduše nemají jak koberec nebo potah na sedačku do provozovny dopravit. V 21. století už ale fyzicky do čistírny nemusíte. Na webu Cleany.cz si totiž můžete přes jednoduchý formulář vytvořit objednávku, kterou u vás kurýr do 90 minut vyzvedne, předá té nejvhodnější čistírně ve vašem regionu a když je zakázka profesionálně vyčištěná, odveze ji zase zpátky k vám domů. Takto můžete nechat vyčistit záclony a závěsy, potahy na sedací soupravy, kusové koberce a kožešiny, deky, psí pelíšek, přikrývky a polštáře, ubrusy i ručníky. Služba působí v Praze a okolí, Plzni, Brně, Ostravě a Olomouci a postupně se rozšiřuje do dalších měst.

Kromě bytového textilu si můžete přes Cleany.cz nechat vyprat a vyžehlit běžné oblečení, vyčistit třeba zimní kabát, spacák nebo sportovní a funkční oblečení. Oblečení umíme dopravit vyčištěné a vyžehlené zákazníkovi už do 24 hodin. U bytového textilu to kvůli přirozené době schnutí může trvat několik dní.

Cleany.cz_bedroom
Kromě bytového textilu si můžete nechat vyprat a vyžehlit běžné oblečení, vyčistit třeba zimní kabát, spacák nebo sportovní a funkční oblečení (Zdroj: Cleany.cz)

Tip: Znáte někoho, kdo nesnáší žehlení? Pořiďte mu pod stromeček voucher na praní a žehlení prádla. Vánoční vouchery lze objednat přes zákaznickou linku Cleany.cz.

Publikováno: 19. 11. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima