Vyhrajte balíček péče o vaše vlasy Faith in Nature

Hýčkejte své vlasy pomocí šamponu a kondicionéru s osvěžující citrusovou vůni, kterou mu dodávají přírodní silice pomeranče a grapefruitu. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček pro péči o vlasy Faith in Nature.

Pečujte o své vlasy s přírodními produkty (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti Faith in Nature.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.faithinnature.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: Balíček pro péči o vlasy Faith in Nature Grep a pomeranč 

Každý balíček obsahuje:

 • Faith in Nature šampon Grep a pomeranč 400 ml
 • Faith in Nature kondicionér Grep a pomeranč 400 ml
 • Faith in Nature sprchový gel Grep a pomeranč 400 ml
Šampon a kondicionér s výtažky grepu a pomeranče
Přírodní šampon a kondicionér s výtažky grepu a pomeranče (Zdroj: Faith in Nature)
Sprchový gel s výtažky grepu a pomeranče
Sprchový gel s výtažky grepu a pomeranče (Zdroj: Faith in Nature)

Přírodní šampon i kondicionér napomáhají vzpružit a oživit vlasy. Jsou vhodné především pro normální až mastné vlasy. Usnadňují rozčesávání vlasů, dodávají vlasům výživu, hebkost a lesk. Zároveň jim navrací jejich přirozený ochranný film a chrání je před nepříznivými vlivy. Grep a pomeranč pečuje o vlasy, které dokonale vlasy vzpruží a zanechá je příjemně provoněné.

Každý z šamponů, kondicionérů a sprchových gelů je vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity a je vytvořen přímo pro konkrétní typ vlasů a pokožky. Řada přírodních šamponů a sprchových gelů Faith in Nature, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny vlasové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Drtivá většina výrobků vlasové péče obsahuje důležité oleje a esenciální oleje v BIO kvalitě.

Termíny soutěže

Start: 4. 12. 2020
Uzávěrka: 27. 12. 2020
Slosování výherce: 28. 12. 2020
Zveřejnění výherce: 28. 12. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 28. 1. 2021

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima Doma Media,  Faith in Nature a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA.

O partnerovi soutěže

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 100 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu.

Osvěžující ovocné produkty – šampon a kondicionér pro normální až mastné vlasy, k tomu sprchový gel obsahují směs grapefruitů a pomerančů, které vynikají čistícími schopnostmi. Dále obsahují květinové výtažky, oleje z citrusů, glycerín a vitamín E, složky, které oživí a posílí vlasy a vlasovou pokožku a krásně provoní celé tělo.

Publikováno: 4. 12. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima