Vyhrajte knihu autorky Moniky Kopřivové

V roce 2013 vytvořila Monika Kopřivová dvě knížky, založila nakladatelství a sama je vydala  - jmenují se „Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“. Od té doby nabídku rozšířila o další knihy. A o některé z nich nyní můžete soutěžit.

Díky knihám od Moniky Kopřivové se můžete společně začíst do zajímavých vzpomínek našich i našich prarodičů (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od Moniky Kopřivové
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.babickarstvi.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Babičko, vyprávěj

Kniha Babičko, vyprávěj je českým bestsellerem a unikátním dárkem, který vyvolá úsměv u každé babičky. Jde o otevřenou knihu pro zaznamenání vzpomínek od jejího dětství po současnost. Babička bude sama nebo s vaší pomocí vyplňovat knížku a odpoví tak na řadu pečlivě vybraných otázek. Vznikne tak kronika, která bude mít pro celou rodinu neocenitelnou hodnotu.

Pečlivě vybrané otázky pomohou zachytit život Vaší babičky od dětství po současnost (Zdroj: Monika Kopřivová)

2. cena: Dědečku, vyprávěj

Kniha„Dědečku, vyprávěj“ je originálním dárkem pro všechny dědečky a bestseller posledních let. Pečlivě vybrané otázky pomohou zachytit život vašeho dědečka od dětství po současnost. Kniha se stane při vyplňování zábavou a naplněním a pro celou vaši rodinu cenným pokladem.

Pro dědečka bude jistě příjemné si zavzpomínat na historii (Zdroj: Monika Kopřivová)

3. cena: 3 minuty pro štěstí

Knížka "3 minuty pro štěstí" pomáhá podívat se na prožitý den. Uvědomit si,  co hezkého nám přinesl, z čeho jsme se radovali a za co můžeme být vděčni. K narozeninám, k svátkům, k Vánocům a do nového roku si většinou přejeme štěstí. Spolu se zdravím se jedná o to nejdůležitější v našem životě. Tato kniha není návodem, jak být šťastný, ale ukazuje cestu, jak se umět radovat z každodenních maličkostí. 

3 minuty pro štěstí
Kniha, která vám pomůže uvědomit si krásy všedního dne (Zdroj: Monika Kopřivová)

4. cena: Velký rodinný kalendář 2021

Velký rodinný kalendář 2021 s podtitulem Život na louce vám usnadní plánovat rodinné aktivity a zároveň vám přinese plno zábavy. Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zaznamenávat činnosti a plány až pro pět členů rodiny. Na každý měsíc je pro vás připraven obrázek ze života zvířat a rostlin žijících na louce a v jejím okolí. Ke každému obrázku se váže zábavná hra, jejíž řešení najdete na konci kalendáře. Vše doplňují zajímavé informace o živočiších a rostlinách, kteří k našim loukám neodmyslitelně patří.

Velký rodinný kalendář
Velký rodinný kalendář 2021 s podtitulem Život na louce (Zdroj: Monika Kopřivová)

Termíny soutěže

Start: 9. 12. 2020
Uzávěrka: 27. 12. 2020
Slosování výherce: 28. 12. 2020
Zveřejnění výherce: 28. 12. 2020
Odeslání cen: nejpozději do 28. 1. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společnosti Prima DOMA MEDIA s.r.o., Moniky Kopřivové a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA.

O partnerovi soutěže

Monika Kopřivová (43 let), máma tří dětí (17, 13, 6) je vystudovaná doktorka farmacie, která původně pracovala v lékárně. Po narození první dcery dostala od svého téměř devadesátiletého dědečka sepsané paměti. To ji inspirovalo k nápadu, že by bylo hezké, kdyby takovou kroniku mohl sepsat každý prarodič. Hledání kořenů, genealogie a rodinná historie je téma, které zajímá stále více lidí.
V roce 2013 vytvořila Monika Kopřivová dvě knížky, založila nakladatelství a sama je vydala  - jmenují se „Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj“ - jsou to otevřené knížky pro zaznamenání vzpomínek od dětství po současnost.

Souběžně s knížkami založila Monika internetový obchod/portál www.babickarstvi.cz  (tak jako pro děti hračkářství – zjistila totiž, že neexistuje jednotné místo, kde by se daly zakoupit zajímavé a milé dárky pro babičky a dědečky. Vycházela přitom ze skutečných potřeb seniorů a ke svým knížkám našla další dárky, které pomáhají babičkám a dědečkům zlepšit kvalitu života. Vedle toho založila i portál www.familium.cz,, který nabízí zajímavé a originální dárky pro celou rodinu.

Díky knihám od Moniky Kopřivové se můžete společně začíst do zajímavých vzpomínek našich i našich prarodičů (Zdroj: Depositphotos)
Společné čtení (Zdroj: Depositphotos)

Publikováno: 9. 12. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima