Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček

Předvánoční období ve většině domácností znamená nejen vymýšlení výzdoby a shánění dárků, ale také generální úklid, aby o Vánocích náš domov zářil čistotou. Úklid se však neobejde bez správných pomocníků. Proto jsme pro vás připravili soutěž o 5 velkých úklidových balíčků s produkty Spontex, které vám úklid usnadní. Zkuste své štěstí.

Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti Mapa Spontex CE s.r.o..
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.spontex.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: Velký Spontex vánoční úklidový balíček

Balíček obsahuje:

 • 1x Spontex EXPRESS SYSTEM+ COMPACT -  kompaktní mop s kbelíkem a inovativní velkou sklápěcí hlavou pro snadný úklid nejen v rozích, ale i na přechodových hranách pro hygienický a efektivnější úklid. 360 stupňů rotační mechanismus v rukojeti zajišťuje účinné ždímání jednou rukou. Návlek dobře absorbuje vlhkost, je účinný i bez detergentů + současně odstraní až 99 % bakterií. Návlek je možno opětovně prát v pračce na 60 stupňů bez použití bělidel a aviváže.
 • 1x Spontex Catch & Clean úklidový set smeták s lopatkou - smeták s má štětiny vyrobené z gumového měkčeného materiálu, které jsou ve tvaru V a jsou ploché, proto je zametání 2x účinnější. Použít lze na všechny typy podlah i na koberce. Flexibilní hlavice je ohybatelná do čtyř úhlů pro snadný přístup do hůře dostupných míst. Výsuvná teleskopická tyč lze natáhnout až do délky 140 cm. Lopatka má nášlapný otvor, ke které se nemusíte ohýbat. Všechny části jsou omyvatelné.
 • 1x Spontex Recycled Microfibre - 2 hadříky z mikrovlákna vyrobené z 55% recyklovaného materiálu (polyester). Gramáž hadříku (300 g/m2) zaručuje výbornou absorpci a efektivitu při úklidu. Hadřík se snadno ždímá a je účinný i bez čisticího prostředku. 
 • 1x Spontex Microfibre Window - utěrka z mikrovlákna na okna. Je perfektní pro čištění beze šmouh, ideální na okna, skla, zrcadlové a lesklé povrchy. Utěrka je efektivní i pouze s vodou a bez použití chemikálií.
 • 1x Spontex Antibak houbová utěrka - má speciální úpravu, která zabraňuje výskytu bakterií a vzniku zápachu. Jedna utěrka pojme až 160 ml tekutiny. Utěrky jsou 100% biologicky odbouratelné. V balení jsou 3 kusy hadříků ve žluté barvě.
 • 1x Spontex Mosaik hadr na podlahu - hadr je vyroben ze 100% mikrovlákna s atraktivním designem. Mikrovlákno špínu pohlcuje přímo do struktury, místo aby ji hadr jen hrnul před sebou. Zvládá suché i mokré použití, na to mokré mu navíc stačí jen čistá voda.
 • 1x Spontex Dishmop + 2 ks různých druhů náhradních houbiček - Dishmop je perfektním pomocníkem během mytí nádobí. Má extra dlouhou ergonomickou rukojeť. Naplňte rukojeť svým oblíbeným detergentem a ten se bude postupně rovnoměrně uvolňovat během mytí. Díky vyměnitelným houbičkám lze použít opakovaně. Vhodný do vody do 40 °C.
 • 1x Spontex Perfect Light rukavice - extra tenké rukavice do domácnosti pro opakované použití, 2 páry rukavic v balení, skvělá hmatová citlivost, vysoce elastické. 100% přírodní latex z obnovitelných zdrojů, snížený obsah alergenních složek.

Přibližná hodnota jednoho balíčku je 2.000 Kč.

Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Vánoční úklidový balíček Spontex (Zdroj: Spontex)

Termíny soutěže

Start: 10.12.2020
Uzávěrka: 17.12.2020
Slosování výherce: 18.12.2020
Zveřejnění výherce: 18.12.2020
Odeslání cen: nejpozději do 18.1.2021

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Zaměstnanci společnosti Prima Doma Media, společnosti Mapa Spontex CE s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na  soutěžní otázku.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
 • Výhry odesílá Mapa Spontex CE s.r.o..

O partnerovi soutěže

Značka Spontex již více než 70 let přináší produkty vysoké kvality určené pro každodenní péči o domácnost, jako jsou mopy, smetáky, houbičky, utěrky, ale také ostatní domácí potřeby pro péči o prádlo. Spontex nabízí produkty s nimiž je úklid rychlejší, snadnější a pohodlnější. Díky dlouholeté tradici a know-how  má nejširší portfolio na trhu s čisticími prostředky nejen v České republice, ale po celém světě. Spontex je výrazně dominující značkou na českém trhu, na kterém si drží více než 40% podíl. Jako jediný na trhu vyvinul kompletní řadu výrobků Antibak, která obsahuje speciální antibakteriální složku, díky níž je výrazně omezen vznik nežádoucích bakterií a zápachu.

Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Mosaik hadr na podlahu (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Catch & Clean (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
201201_BIREL_SPX_kompozice_nahled upr (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Microfibre Window (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Recycled Microfibre (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Antibak houbová utěrka (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex EXPRESS SYSTEM+ COMPACT (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Dishmop (Zdroj: Spontex)
Vyhrajte velký Spontex vánoční úklidový balíček (Zdroj: Spontex)
Spontex Perfect Light rukavice (Zdroj: Spontex)

Publikováno: 10. 12. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima