Soutěž o produkty DINO TOYS

Je až neskutečné, kolik lidí se tento rok vrátilo k téměř zapomenuté zábavě s blahodárným relaxačním účinkem. Ano, mluvíme o skládání puzzle. Malé děti puzzle milují. Velké jednoduché dílky do sebe lehce zapadají a za chvíli se dostaví odměna v podobě krásného obrázku. V tomto roce, díky všem omezením a karanténním opatřením obliba skládání puzzle raketově stoupla i u dospělých. V dnešní soutěži můžete vyhrát české puzzle od rodinné firmy Dino Toys.

Užijte si báječné chvíle strávené při skládání puzzle Dino Toys (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 4 ceny od rodinné firmy Dino Toys.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mojedino.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 2. cena: Dárkový balíček puzzlí Panoramic Západ slunce + Chata

Balíček obsahuje:

 • Puzzle 1000 dílků panoramic Západ slunce

Romantiku u západu Slunce můžete zažívat v kteroukoli denní dobu. Stačí si vytáhnout puzzle s touto okouzlující fotografií a pustit se do díla. Nad 1000 dílky skládačky se můžete nejen kochat, ale také procvičovat svou pozornost a především trpělivost. Panoramatický formát přímo vybízí k tomu si hotový obraz podlepit a zarámovat.

Puzzle Panoramic Západ slunce 1000 dílků (Zdroj: Dino Toys)
 • Puzzle 500 dílků chata

Zmizte na pár hodin na malebnou chatu u jezera, alespoň ve své mysli. Při stavění 500dílného puzzle vám bude doslova růst pod rukama a rozpustí všednodenní starosti stejně jako návštěva skutečného letního sídla. Zapojte fantazii, otestujte svou trpělivost a pozornost a pusťte se do díla. Hotovou skládačku lze také podlepit speciálním lepidlem na puzzle.

Puzzle chata 500 dílků (Zdroj: Dino Toys)

3. - 4. cena: Dárkový balíček puzzlíSecret štěňata + Motýl

Balíček obsahuje:

 • Puzzle 1000 dílků secret collection štěňata

Už jste někdy hráli se štěňaty na schovávanou? Vyzkoušejte si to při skládání originálního puzzle. Na obrázku z 1000 dílků se jich totiž skrývá mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Některá najdete už během stavění, další uvidíte spíše s odstupem, až budete mít skládačku hotovou.  Puzzle bylo vyrobeno v ČR a perfektně otestuje vaši pozornost, trpělivost i bystrý zrak. Dílky skládačky pro jistotu přepočítala laserová technologie, na vás zbývá jen zjistit počet štěňat.

Puzzle Secret štěňata 1000 dílků (Zdroj: Dino Toys)
 • Puzzle 500 dílků motýl

Nechte ufrnknout všechny starosti na křídlech překrásného motýla. Puzzle s 500 dílky zaměstná vaši mysl i ruce na pěkných pár chvil. Jakmile romantickou fotku sestavíte, můžete si ji také podlepit a vystavit coby umělecké dílo. Kromě toho, že si ukrátíte dlouhou chvíli, si také procvičíte soustředění a svůj bystrozrak.

Puzzle motýl 500 dílků (Zdroj: Dino Toys)

Termíny soutěže

Start: 16. 12. 2020
Uzávěrka: 10. 1. 2021
Slosování výherce: 11. 1. 2021
Zveřejnění výherce: 11. 1. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 11. 2. 2021

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima DOMA MEDIA s.r.o., DINO TOYS a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
 • Výhry odesílá společnost Prima DOMA.

O partnerovi soutěže

Hledáte skvělou zábavu pro celou rodinu? Užijte si báječné chvíle strávené při skládání puzzle Dino Toys. Na výběr máte z velkého množství motivů a různých typů této populární skládačky. Své nejmenší potěšíte lehkými puzzle s pohádkovými motivy pro podporu motoriky a představivosti. Starší děti nadchnou skládačky různých stupňů obtížnosti, a hlavně puzzle s motivy, které právě letí. V nabídce nechybí ani náročnější puzzle pro celou rodinu od 300 až po 6000 dílků.

Je prokázáno, že skládání puzzle má blahodárné účinky na paměť, mírní stres a navozuje dobrou náladu. Při skládání puzzle se totiž zvyšuje produkce dopaminu (hormonu štěstí) v těle a tím zažíváme pocit štěstí a uspokojení. Puzzle jsou perfektním dárkem pro něžná ženská stvoření i drsné chlapy, kteří milují rychlá auta, architekturu či lezení po horách. S tím správným motivem puzzle uděláte zaručeně radost každému.

www.mojedino.cz

Publikováno: 16. 12. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima