Nové knihy pod vánočním stromečkem

Do Vánoc zbývá už jen pár dní a mnohým vášnivým čtenářům by jistě udělala radost jako dárek pod stromečkem zajímavá kniha. Představujeme vám několik nových titulů od předních zahraničních autorů, kteří oslovují především ženskou část čtenářů s napínavými a poutavými romány ze života. To, co se stalo hlavním hrdinům může být i váš život...

Pozvala mě dál… a nic nebylo jako dřív. Přečtěte si nový psychothriller od Lucy Clarkeové, autorky bestselleru Stíny nad zálivem (Zdroj: Depositphotos)

Od té doby, co Elle pronajala svůj dům, je něco jinak… 

Od okamžiku, kdy Elle pronajala svůj luxusní dům v Cornwallu, se v něm necítí dobře a má pocit, že někdo tajně sleduje každičký její pohyb. Postupně začne nacházet stopy, které tu po sobě kdosi zanechal: vzkaz vyškrábaný do nohy stolku, otisky prstů na okně, rozbité těžítko v uzamčené pracovně… Neodehrává se to ale jen v jejích představách? Koneckonců je spisovatelka a má bohatou fantazii. Jenže co když někdo doopravdy odhalil její tajemství? Zatímco strach a paranoia rostou, Ellin úžasný domov se postupně stává vězením. Někdo odemkl její minulost, ona sama mu dala klíč a pozvala ho dál…

Pozvala me dal
Pozvala mne dál... a nic nebylo jako dřív! (Zdroj: GRADA)

Lucy Clarkeová

Lucy Clarkeová získala titul z anglické literatury a nyní je spisovatelka na plný úvazek. Doposud napsala pět psychologických thrillerů, které byly přeloženy do dvanácti jazyků. Česky vyšlo v nakladatelství Cosmopolis: Modrá (2015), Poslední nádech (2015) a Stíny nad zálivem (2018).

Ráda cvičí jógu a jezdí na paddleboardu. Hlavně je ale vášnivou cestovatelkou. Spolu se svým manželem Jamesem Coxem, profesionálním surfařem, a dvěma malými dětmi v zimě cestuje a léto pak tráví doma na jižním pobřeží Anglie, kde v chatě na pláži píše své knihy, které si čtenáři tolik oblíbili. Více informací najdete na: www.lucy-clarke.com.

Lucy Clarkeova_foto
Lucy Clarkeová (Zdroj: GRADA)

Ohlasy na knížku:

„Chytré, napínavé a plné zvratů.“ ― C. L. Taylorová, autorka bestselleru Lež

„Geniálně děsivé.“ ― Sabine Durrantová

„Maximálně uvěřitelné, maximálně napínavé a maximálně čtivé.“ ― Fabulous

„Strhující, atmosférické a znepokojivé.“ ― Heat

„Perfektní a mrazivé.“ ― Karen Hamiltonová, autorka thrilleru Dokonalá přítelkyně

Knihu zakoupíte na www.grada.cz

Pozvala me dal
Pozvala mne dál... a nic nebylo jako dřív! (Zdroj: GRADA)

Publikováno: 30. 12. 2020

Jsme členy mediální skupiny Prima