Oslavte svátek svatého Valentýna

Najít skutečnou lásku je dar, který je třeba oslavovat každý den. Svátek zamilovaných, který připadá na 14. února, by tak neměl být výjimkou. A právě ta valentýnská oslava si žádá něco speciálního. Vsaďte na bublinky, které nikdy nezklamou, například italské prosecco se hodí perfektně. Vždyť legenda o svatém Valentýnovi pochází právě z Říma.

Sv. Valentýn, mimořádný den pro vaši lásku (Zdroj: Depositphotos)

Mionetto Prosecco D.O.C. Brut

Prosecco z hroznů odrůdy Glera je charakteristické svou oblastí výroby. Mohou jej vyrábět pouze vinaři v severní Itálii v oblasti Veneto a Friuli Venezia Giulia. Produkce tradičního šumivého vína se stala chloubou regionu a proslula po celém světě. Mionetto je od roku 1887 symbolem kvalitního Prosecca a je ideální pro každou denní dobu i příležitost.

Špičkové Mionetto Prosecco D.O.C. Brut vyniká svou svěží a šťavnatou chutí s tóny jablka a citrusů i jemným dlouhotrvajícím perlením. Na první pohled si vás získá nižší zlatavou barvou, ve vůni zase smyslnými tóny ovoce a květin.

Svátek
Den svátku sv. Valentýna připadá na 14. února (Zdroj: Depositphotos)
Mionetto_Prosecco DOC Treviso Brut-2020
Mionetto Prosecco DOC Treviso Brut-2020 (Zdroj: osobnivinoteka.cz)

Valentýn plný vášně s jedinečnou cavou Freixenet

Chcete letos na Valentýna překvapit něčím opravdu výjimečným a užít si se svým miláčkem pěkný romantický večer? Svátek lásky si žádá něco extra. Navoďte tu správnou atmosféru s lahví excelentní růžové cavy z vášnivého Španělska! 

Šumivé víno Freixenet Cordon Rosado Brut s příjemnou vůní květin a čerstvého ovoce s exotickými tóny zanechává v ústech velmi svěží a lehkou chuť. Freixenet je nejslavnějším španělským výrobcem šumivého vína typu cava a svým věhlasem se rovná předním výrobcům ve francouzském Champagne. Pro vzácné i žhavé okamžiky je cava jako stvořená!

Dárek
Nezapomeňte na svou milovanou polovičku a dejte jí dárek z lásky (Zdroj: Depositphotos)
Freixenet Rosado
Freixenet Rosado (Zdroj: osobnivinoteka.cz)

Perfektní valentýnské víno? i heart Rosé se srdcem

Lámete si hlavu nad tím, čím si připít se svou drahou polovičkou na svátek svatého Valentýna? Už nemusíte! Víno i heart se srdcem na lahvi za vás navíc sdělí i zamilované pocity. To jediné, co pak zbývá, je vychladit víno na správnou teplotu a společně si jej vychutnat.

V suchém vínu i heart Rosé s příjemnou starorůžovou barvou převládají tóny lesního ovoce. Po prvním doušku nejvýrazněji ucítíte lehkou chuť lesních jahod, která se skvěle doplňuje s decentní kyselinkou a střední dochutí.

Zakoupíte také na  www.osobnivinoteka.cz.

Láska
Vyjádřete svému milovanému protějšku lásku (Zdroj: Depositphotos)
i heart Rose
I heart Rose (Zdroj: osobnivinoteka.cz)

Publikováno: 14. 2. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima