Novinky a trendy na veletrhu FOR BIKES

Dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES uvede na letňanském výstavišti nejnovější produkty významných značek světa cyklistiky v náhradním termínu. Vzhledem k aktuálnímu vývoji koronavirové epidemie v České republice se nejvýznamnější oborová událost ve střední Evropě přesouvá na přelom dubna a května. Nový termín konání je od 30. dubna do 2. května. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Cyklistický veletrh FOR BIKES představí novinky a trendy oboru v náhradním termínu (Zdroj: Depositphotos)

Cyklistický veletrh FOR BIKES je unikátní akcí svého druhu nabízející kompletní portfolio cyklistických značek na tuzemském trhu čítající tisícovky kol a cyklistických doplňků. Jeho součástí je také doprovodný program pro profesionály i laické milovníky tohoto sportu.

For Bikes
Prostor bude věnován také aktivitám pro rodiny s dětmi nebo odborným přednáškám (Zdroj: Depositphotos)

Letošní ročník akce se organizátoři rozhodli přesunout na pozdější termín konání od 30. dubna do 2. května vzhledem k vývoji koronavirové epidemie a s ní souvisejícími opatřeními v Česku. „Pevně věříme, že se v náhradním stanoveném termínu dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES uskuteční a všichni se znovu potkáme u novinek všech velkých hráčů na cyklistickém poli,“ říká manažer veletrhu FOR BIKES Lubor Tesař a dodává: „Není jiný event v ČR, kde si zákazník může vyzkoušet a mnohdy i otestovat tak široký sortiment z cyklistického oboru.“

Také letos jsou v rámci tohoto cyklistického svátku naplánovány v PVA EXPO PRAHA nejen výhodné nákupy cyklosortimentu, přehlídky nejnovějších modelů a významných značek od renomovaných firem. Prostor bude věnován také aktivitám pro rodiny s dětmi nebo odborným přednáškám napříč cyklistickými odvětvími. Populární událost doplní i přítomnost významných osobností nejen ze světa cyklistiky.

Veletrh
Letošní ročník akce se organizátoři rozhodli přesunout na pozdější termín (Zdroj: Depositphotos)

Více info o veletrhu najdete na www.forbikes.cz a na Facebooku FOR BIKES.

 

Publikováno: 26. 1. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima