Jak si užít Valentýna netradičně?

Ať už jste spolu tři měsíce nebo tři desetiletí, není žádným tajemstvím, že přicházet s některými originálními nápady na Valentýna může být stresující. Existují však dobré zprávy. I když to letos může vypadat jinak, stále existuje spousta tipů na dárky pro svého partnera, přítelkyni, přítele, manžela nebo manželku, nebo dokonce pro dvojité rande.

Valentýnské tipy pro ženy, muže i rande ve čtyřech (Zdroj: Depositphotos)

Valentýnské rande ve čtyřech?

Napadlo vás někdy, že byste na Valentýna nemuseli být jen ve dvou? Podle studie Wayne State University dokonce může dvojité rande výrazně osvěžit vztah! Z výzkumu totiž vyplynulo, že lidé při dvojitém randění cítily zvýšenou vášeň a viděli svého partnera v novém světle. To platilo zejména pro ty, kdo sdíleli více osobních informací, jako je jejich nejtrapnější zkušenost.

Pro společně strávený valentýnský večer vyberte také double láhev dobrého šampaňského a budete mít o skvělou atmosféru postaráno. Láhve typu magnum o objemu 1,5 litru jsou akorát pro čtyři osoby. Sáhněte třeba po Champagne Bouché Cuvée Resérvée Magnum z online vinotéky Vinozarchivu.cz. Perla vinařství Bouché je cuvée z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Šampaňské v lahvi čtyři roky zrálo a má charakteristickou zlatavou barvou se svěžími bublinkami a bohatou pěnou. Chuť – vyvážená a elegantní – obsahuje stopy citrusů a pražených mandlí. S tímto vínem oslavíte jakoukoli mimořádnou událost.

Bouche_magnum
Champagne Bouché Cuvée Resérvée Magnum 1,5 lt (Zdroj: Vinozarchivu.cz)
Valentýnský přípitek
Přípitek kvalitním šampaňským k valentýnskému svátku patří (Zdroj: Depositphotos)

Zahalte se do tajemné i svůdné vůně zároveň

Každá žena ocení parfém. Pokud je to navíc vyzývavá a afrodisiakální vůně, ve které můžete cítit sladké tóny růže, exotický nádech jasmínu, dřeva a koření a vzrušující tóny ylang - ylang (kananga vonná), úspěch s takovým dárkem bude zaručen. Pro zajímavého muže pak můžete sáhnout po dárku v podobě parfému, kde plně vynikne vlastní svěží, atraktivní vůně s tóny bergamotu, koriandru, muškátového oříšku a pižma.

Bijoux_parfem
Vyzývavá a afrodisiakální vůně (Zdroj: Yoo.cz )
Mysterious man_feromony_parfem
Parfém pro muže s obsahem feromonů (Zdroj: Yoo.cz )

Každá žena se ráda zajímavě a originálně obléká. Můžete jí pro nadcházející svátek zamilovaných dopřát luxusní oblečení, které je české výroby a vzory navrhuje vizuální umělec Jakub Ječmínek. Ispirujte se u značky Fashion M&M.

31_sukne
Modro černá sukně s motivem od umělce Jakuba Ječmínka (Zdroj: fashion-mam.cz)

Publikováno: 12. 2. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima