Seznamte se s betaglukany a vitamíny C a D, které podporují funkci imunitního systému

Organismus člověka musí každý den odolávat celé řadě nástrah. Zejména v zimním období je důležité podporovat obranyschopnost našeho těla vitamíny. Např. vitamin C je důležitý, protože přispívá k normální funkci imunitního systému. Není to ale pouze nejznámější „Céčko“, ale i vitamin D, který člověk získává přes léto ze slunka a v zimě se pak často projevuje jeho nedostatek.

Seznamte se s betaglukany a vitamíny C a D, které podporují funkci imunitního systému (Zdroj: Aurovitas)

Vitamíny C a D podporující správnou funkci imunitního systému

Oba dva důležité vitamíny se často vyskytují v doplňcích stravy v kombinaci s další látkou přírodního původu - s betaglukany, se kterými se dokážou výborně navzájem podporovat.

Betaglukany jsou látky, které se získávají složitými procesy např. z hlívy ústřičné či mořských řas, mohou také být kvasničného původu. Zdroj této aktivní látky není až tak podstatný. Důležitá je čistota a množství samostatné čisté látky v přípravku. Přípravky z hub často množství klíčové látky neuvádějí a nejsou často na tuto látku standardizované.

Betaglukan Imu 60 s logem Aurovitas
Betaglukan IMU, Doplněk stravy (Zdroj: Aurovitas)

Představujeme Betaglukany Aurovitas

Výhodou kvasničných betaglukanů společnosti Aurovitas je garantovaná čistota, přírodní původ a absence nepříjemné chuti či zápachu z hub v extraktu.

Betaglukany se mohou užívat dlouhodobě. V období zvýšené zátěže, kdy potřebuje tělo naši pomoc, můžeme krátkodobě dávku betaglukanu zvýšit. Velkou výhodou betaglukanů je, že u nich nejsou známé  vedlejší účinky.

Pro děti starší tří let je určen doplněk stravy Betaglukan JUNIOR. Ten kromě kvasničného betaglukanu obsahuje zinek, který přispívá k normální funkci imunitního systému, udržení normálního stavu pokožky, vlasů, nehtů a zubů. Dále obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. dávkování pouze 1 tobolka denně.

Dospělí se zase mohou spolehnout na doplněk stravy Betaglukan IMU obsahující kromě kvasničného betaglukanu také vitamin D, který přispívá k normální funkci imunitního systému, rozpustnou vlákninu inulín, jejímž úkolem je vytvářet ve střevě příznivé prostředí pro prospěšné probiotické bakterie.

Betaglukan Junior s logem Aurovitas
Betaglukan JUNIOR, Doplněk stravy (Zdroj: Aurovitas)
Betaglukan Extra 3D model
Betaglukan EXTRA, Doplněk stravy (Zdroj: Aurovitas)

Betaglukanový extrakt ve všech doplňcích stravy řady betaglukan se vyznačuje minimálně 80% čistotou.

Více informací na www.pripravky-aurovitas.cz.

Betaglukan Junior s logem Aurovitas
Betaglukan JUNIOR, Doplněk stravy (Zdroj: Aurovitas)

Publikováno: 29. 1. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima