Vyhrajte atraktivní balíček výrobků Podravka

Ať už zvolíte sluncem provoněnou sušenou zeleninu v přísadě do jídel Podravka Natur, sáhnete po Ajvaru či Tekutém koření Podravka Natur, vždy si můžete být jisti, že vaše rodina dostane na stůl ten nejlahodnější pokrm. A nově můžete mít i skvělý pocit z toho, že každý váš nákup jakéhokoliv výrobku značky Podravka pomáhá zprostředkovat dětem z Klokánků nezapomenutelné prázdninové zážitky.

Nákupem výrobků Podravka příspíváte na prázdninový pobyt dětem z Klokánků (Zdroj: Podravka)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 5 cen od společnosti Podravka.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.podravka.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 5. cena: Balíček výrobků Podravka

Stačí špetka skvělého koření, aby se vaše kuchyně rozvoněla. Stejně tak špetka laskavosti může pomoci dětem vidět svět jinak. Každým nákupem jakéhokoliv výrobku značky Podravka přispíváte na prázdninový pobyt dětem z Klokánků.

Balíček produktů Podravka
Vyhrajte atraktivní balíček výrobků Podravka (Zdroj: Podravka)

Termíny soutěže

Start: 3. 2. 2021
Uzávěrka: 2. 3. 2021
Slosování výherce: 3. 3. 2021
Zveřejnění výherce: 3. 3. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 3. 4. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, Podravka a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima DOMA.
  • Výhry odesílá společnost Prima DOMA.

O partnerovi soutěže

Podravka, jedna z nejvýznamnějších společností v jihovýchodní, střední a východní Evropě, zahájila svou činnost v roce 1947, kdy bratři Wolfové začali se zpracováním a prodejem ovoce. Dnes má společnost centrálu v Kopřivnici. Podravka je zaměřena na výrobu vysoce kvalitních produktů, které splňují přísné hygienické normy založené na výrobních zkušenostech, principech řízení kvality a bezpečnosti potravin.

Název firmy Podravka je odvozen od obyvatelek regionu Podravina v Chorvatsku, kde má společnost svou centrálu. Podravka vznikla v roce 1947, kdy bratři Wolfové začali se zpracováním a prodejem ovoce. Později se stala známou v Chorvatsku i v zahraničí svou výrobou univerzálních kořenících směsí – Vegety (Podravky), která je vyvážena již více než padesát let do více než 40 zemí po celém světě, na všech pěti kontinentech. Dnes není Podravka známá jen svou značkou Vegeta, ale také svými dalšími značkami: Dolcela, Lino, Eva, Fant, Kviki atd.

Publikováno: 3. 2. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima