Pronájem strojů na všechny druhy prací

Potřebujete doma upravit zahradu, vymalovat pokoj nebo vykopat bazén? Když jedete po D1, představujete si, jaké by to bylo sedět v bagru nebo řídit dumper? Nebo chcete velmi netradiční dárek formou zážitku? Stačí jedno slovo – Boels! Půjčujeme téměř vše, od malé vrtačky pro přidělání poličky až po 22t rypadla na těžké zemní práce. Na každou práci u nás velmi pravděpodobně naleznete stroj, který vám ji zlehčí a ušetří mnoho času.

Nedodáváme jenom stroje, ale také vybavení staveniště (Zdroj: Boels)

Nesporné výhody pronájmu 

Boels je v současnosti druhým největším pronajímatelem stavební mechanizace a nářadí v České Republice s více, než  20-ti pobočkami a jedna z největších firem v tomto segmentu v celé Evropě. Západní svět přechází od vlastnictví k pronájmům. Například v Anglii, USA nebo zemích Beneluxu má většina obyvatel doma kladivo, šroubovák a nějakou aku vrtačku. Vše ostatní si jdou půjčit. Jako největší výhody přiznávají, že nemají doma plnou garáž, dostanou vždy profesionální stroj, neřeší servis a také pořizovací náklady, které jsou v této třídě v řádech desítek až statisíců korun. Velmi oceňovaný je tým profesionálů na každé pobočce, který poradí s výběrem nejvhodnějšího typu stroje, předvedou a je zde 100% záruka, že efektivně zvládnete, co potřebujete. Nebude příjemné si za pár stokorun půjčit profi půdní frézu za den zvládnout to, co hobby strojem za 3 dny a na rok zase nemít vůbec žádné starosti?

Zemní fréza
Za pár korun si můžete pronajmout jakýkoli stroj (Zdroj: Boels)

Bohatý sortiment

Přes to všechno se nám daří udržet rodinný charakter naší společnosti jak ve vztahu k zaměstnancům, tak v přístupu ke klientům. Pronájem strojů vždycky byl a bude nejdůležitější obchodní činností společnosti Boels.V téměř osmi stovkách poboček po celé Evropě pronajímáme nejmodernější a nejnovější stroje a nářadí. Sortiment pronajímaného zboží se neustále rozrůstá a doplňujeme ho tak, aby byla zaručena nejlepší kvalita půjčovaných strojů a maximální pokrytí požadavků ze strany zákazníka.

Bourací robot
Pronajímáme nejmodernější a nejnovější techniku (Zdroj: Boels)

Zapůjčit si u nás můžete od drobného nářadí pro Vaši dílnu, přes zahradní techniku, nůžkové a kloubové plošiny všech druhů a velikostí až po typickou i atypickou stavební mechanizaci dle konkrétních potřeb pro Váš projekt. Nedodáváme jen stroje, ale také vybavení staveniště, jako jsou skladové a obytné kontejnery, oplocení nebo mobilní toalety. 

Suchý mokrý vysavač
Zaručujeme kvalitu pronajímaných strojů (Zdroj: Boels)
Plynový ohřívač
Pomocníci do interiéru jsou také součástí naší nabídky (Zdroj: Boels)

Nadstandartní služby

Ať už potřebujete naše stroje na západě Čech, nebo na východě Moravy naší zkušení řidiči Vám ho nejen přivezou na místo určení, ale zároveň Vás ochotně seznámí s jejich základními funkcemi, bezpečnostními pokyny a správným použití. Ke každému produktu zajistíme pro naše klienty samozřejmě i vynikající servis tzv “24 / 7 / 365”. Pokud situace vyžaduje přítomnost technika na místě, vyrazí neprodleně za Vámi v jednom z našich výborně vybavených pohotovostních vozidel.

Jako jediní v ČR poskytujeme  možnost profesionálních školení a kurzů  na obsluhu strojů naším interním zaměstnancem. Tato služba už nejednou zabránila újmě na zdraví či majetku. V České republice a na Slovensku spolupracujeme s těmi nejvýznamějšími generálními dodavateli staveb. Operation manažer pro střední a jižní Evropu, Jakub Matejov s oblibou říká:“Žádný projekt pro nás není dost malý a žádný projekt pro nás není dost velký.” Pravidelně jsme zajištovali a zajišťujeme akce typu Moto GP, Dny NATO a velké, množství hudebních festivalů, sportovních událostí a například i zázemí pro natáčení filmů a pořadů, které můžete každý den sledovat.

elektrický ohřívač
Myslíme také na zimní období na stavbách (Zdroj: Boels) (Zdroj: Boels)

Publikováno: 23. 2. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima