Vyhrajte balíček belgické čokolády RUDOLF BRAUN 1899

Pro milovníky kvalitní mléčné i hořké čokolády jsme vytvořili lahodnou recepturu, abyste si mohli co nejvíce užít chuť kvalitní čokolády bez přidaných přísad. Už při rozbalení ucítíte vůni, která si Vás okamžitě získá a kterou nelze nahradit žádnou chemií. Dobrou chuť!

Vyhrajte luxusní čokolády RUDOLF BRAUN 1899 (Zdroj: Depositphotos)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku.
Poté budete zařazeni do losování o 4 balíčky čokolády RUDOLF BRAUN 1899.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.chocolandia.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. - 4. cena: Luxusní čokoláda RUDOLF BRAUN 1899

Balíček obsahuje PREMIUM BOX TRUFFLES RED a tabulkové čokolády RUDOLF BRAUN 1899.

Dárkové balení čokoládových lanýžů RUDOLF BRAUN 1899
Dárkové balení čokoládových lanýžů RUDOLF BRAUN 1899 (Zdroj: www.chocolandia.cz)
Tabulkové čokolády RUDOLF BRAUN 1899
Tabulkové čokolády RUDOLF BRAUN 1899 (Zdroj: www.chocolandia.cz)

PREMIUM BOX TRUFFLES RED je dárkové balení čokoládových lanýžů aneb všechny pohromadě! A ještě něco navíc …
Nemůžete se rozhodnout jakou příchuť čokoládových lanýžů byste jsi přáli? To vůbec nevadí. Vytvořili jsme pro Vás dárkové balení, ve kterém na Vás čeká 6 příchutí čokoládových lanýžů! Vaše chuťové pohárky potěší extra tmavé kakao, lískové oříšky, káva Latte Macchiato, šampaňské, a navíc i karamel a lesní ovoce!

Termíny soutěže

Start: 15. 2. 2021
Uzávěrka: 14. 3. 2021
Slosování výherce: 15. 3. 2021
Zveřejnění výherce: 15. 3. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 15. 4. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, PENTAMEX TRADE s.r.o. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na naši soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Náš příběh začíná na konci 19. století v malé pekárně na předměstí Berlína. Tu vlastnil jistý Rudolf Braun, a jako většina nadšených mladíků měl své ambice. Rudolf se rozhodl, že svou díru do světa udělá nejlepším pečivem ve městě. Miloval čokoládu a experimentoval s novými recepty. Kvalitní čokoláda však byla v té době těžce dostupná a pro obyčejné lidi příliš drahá. Proto si Rudolf vymýšlel nové postupy. Jeho snahu bohužel přerušila 1. světová válka, kdy musel narukovat. Ale jak se říká: všechno zlé je k něčemu dobré. Během války se podíval také do Belgie, země čokolády.

Když se zdráv vrátil z války, pokračoval dál ve svém řemeslu. Díky zkušenostem z Belgie i své německé preciznosti začal vymýšlet ojedinělé receptury čokolád, které poté přidával do svého pečiva. Po nějaké době tomu začal učit i svého syna Rudolfa, který po něm řemeslo převzal a dále rozvíjel. Pak ale přišla druhá světová válka.

Mladý Rudolf potkal během nuceného vojenského nasazení v tehdejším Československu svou životní lásku Margit. Po válce však musel Rudolf z Československa odejít a vrátit se zpět do Berlína. V hlavním městě válkou zničeného Německa zjistil, že díky bombardování přišel o svou pekárnu, kterou jeho otec pracně vybudoval. Mezitím mu jeho žena porodila syna Rudolfa nejmladšího.

Rudolfa odloučení od milované ženy ani ztráta majetku nezastavila. Posílal své lásce dopisy a s nimi i čokoládu, jejíž chuť díky novým nápadům a posbíraným zkušenostem dovedl téměř k dokonalosti. Bohužel se dopisy po nějaké době začaly vracet a železná opona už nikdy nedovolila střetnutí milenců.  Otec tak nikdy nepoznal svého syna.

Zde náš příběh nekončí. Po letech a zboření berlínské zdi vypráví babička Margit svému vnukovi, Peterovi Rudolfovi Braunovi, zamilované příběhy ze svého mládí. Vypráví mu o dědečkovi a jeho čokoládě, o válce a o životě mezi dvěma světy – Východem a Západem. Ukáže mu zamilované dopisy a také dědečkovy recepty.

Díky tomu se pravnuk Rudolfa Brauna rozhodne po mnoha letech obnovit rodinnou tradici spojenou s čokoládou. Začne cestovat a navštíví čokoládové velmoci – Švýcarsko a Belgii. Ve Švýcarsku se naučí výrobě čokolády a v Belgii objeví pravé kouzlo její chuti. Z pradědových  receptů vezme tu onu německou preciznost a jedinečnost.

Usadí se v Bruselu, Mekce čokolády, kde pokračuje v tradici a začíná psát novodobou rodinnou historii. Na počest všem generacím Rudolfů Braunů vzniká značka RUDOLF BRAUN -1899-, která představuje spojení tradiční belgické čokolády, švýcarských receptur a německé preciznosti.

www.chocolandia.cz

Dárkové balení čokoládových lanýžů
Dárkové balení čokoládových lanýžů (Zdroj: www.chocolandia.cz)

Publikováno: 15. 2. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima