Vyhrajte užitečné pomocníky se světlovody Solatube

I tmavou místnost můžete osvětlit, pokud se rozhodnete pořídit si světlovod. Originální světlovody Solatube® byly už před 30 lety označeny za pokrokové a jsou ideálním řešením denního osvětlení všude tam, kde tradiční okna a světlíky nedosáhnou. A právě výhradní dovozce originálních světlovodů Solatube, společnost WT-Windows Tomorrow, je partnerem dnešní soutěže. Odpovězte správně na naše soutěžní otázky a můžete vyhrát jednu z cen.

Přiveďte si přirozené a krásné denní světlo do Vašeho domova pomocí technologií Solatube® (Zdroj: WT-Windows Tomorrow)

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na dvě soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti WT-Windows Tomorrow.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.solatube.cz.

Správné odpovědi

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Vysokotlaký čistič Kärcher K 3 Full Control Car

Kärcher K 3 Full Control Car je vysokotlaký čistič ideální nejen pro údržbu okolí domu, ale i mytí vašeho automobilu. Je totiž vybaven pracovním nástavcem s regulací tlaku a ukazateli tlaku na pistoli. Kromě toho k dodávanému příslušenství patří také 6 metrů dlouhá vysokotlaká hadice, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti velmi odolným nečistotám a vodní filtr k ochraně čerpadla před nasátými nečistotami.

Kärcher K 3 Full Control Car
Kärcher K 3 Full Control Car je ideální nejen pro údržbu okolí domu (Zdroj: Kärcher)
Vysokotlaký čistič je dodáván s 6 metrů dlouhou hadicí (Zdroj: Kärcher)

2. cena: Box na nářadí Stanley FatMax Combo box TSTAK

Box na nářadí rozkládací má rozměry 44×32,5×33 cm a hmotnost 6,2 kg. Do boxu FatMax Combo od společnosti Stanley se toho vejde opravdu hodně. Design byl navržen s ohledem na přehlednost nad uloženými věcmi a maximální využitelností vnitřního prostoru. Tento produkt oceníte při práci na různých místech vašeho domu či zahradě nebo prostorné dílně. Pohodlné přemisťování boxu na potřebné místo je zajištěno pomocí velkého madla. Příjemným bonusem je skutečnost, že box je vyroben z kvalitního plastu a zaručena je tak jeho dlouhá životnost. 

Stanley FatMax Combo box TSTAK
Do boxu FatMax Combo se toho vejde opravdu hodně (Zdroj: Stanley)

3. cena: Laserový dálkoměr RETLUX RHT 100

Laserový dálkoměr s délkou měření až do 40 metrů s funkcemi měření délky, objemu, obsahu, měření s využitím dvou referenčních bodů a pamětí na 30 měření. Dálkoměr podporuje funkce sčítání, odčítání měřených hodnot, možnost kontinuálního měření, výpočtu rozměru třetí strany dle Pythagorovy věty. Dálkoměr podporuje funkci automatického vypnutí laseru po 20 vteřinách a úplné vypnutí přístroje po 2,5 minutách v případě nečinnosti.

RETLUX RHT 100
Dálkoměr podporuje funkce sčítání (Zdroj: RETLUX)

Termíny soutěže

Start: 5. 3. 2021
Uzávěrka: 4. 4. 2021
Slosování výherce: 5. 4. 2021
Zveřejnění výherce: 5. 4. 2021
Odeslání cen: nejpozději do 5. 5. 2021

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci společností Prima Doma Media, WT-Windows Tomorrow a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Prima Doma Media.
  • Výhry odesílá společnost Prima Doma Media.

O partnerovi soutěže

Firma WT-Windows Tomorrow s.r.o. byla v roce 1997 jmenována výhradním dovozcem originálních světlovodů Solatube® v České Republice. Pro distribuci světlovodů Solatube® v ČR zároveň využívá autorizované partnery, kteří jsou oprávněni pro navrhování a realizaci jejich produktů.
Pokud jde o osvětlení, společnost věří, že přístup k dennímu světlu je lidským právem. Originální světlovody Solatube® datují svou historii do roku 1986, kdy osamělý Australan Steve Sutton vynalezl první prototyp světlovodu. Na základě Suttonova patentu vzniká v roce 1991 firma Solatube®  Inc. (USA, California), která umožnila rozšíření geniálního produktu do více než 100 zemí světa.
Originální světlovody Solatube® byly už před 30 lety označeny za pokrokové a jsou ideálním řešením denního osvětlení všude tam, kde tradiční okna a světlíky nedosáhnou. Navrhování denního světla je díky originálnímu světlovodu Solatube® rozmanitější, protože výrobce není při plánování omezen pouze pláštěm budovy.

Díky světlovodům rozsvítíte každou tmavou místnost (Zdroj: WT-Windows Tomorrow)

Přirozené osvětlení je podstatným článkem celosvětového environmentálního plánu pro udržitelnou budoucnost. Dostatečná hladina denního osvětlení je v mozaice „zelených“ technologií naprosto zásadní. Denní světlo pomáhá vytvářet příjemné a inspirativní prostředí, kde se lidské tělo cítí velmi komfortně, jak po psychické, tak fyzické stránce. Zároveň snižuje spotřebu elektrické energie i produkci CO2. V neposlední řadě je denní světlo přínosné i pro maloobchodní prostory, kde vytváří zdravé vnitřní klima a pozitivně stimuluje osoby uvnitř objektu.

Stanley FatMax Combo box TSTAK
Do boxu FatMax Combo se toho vejde opravdu hodně (Zdroj: Stanley)

Publikováno: 5. 3. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima