Odborná online konference HELUZ od A do Z

Nenechte si ujít bezplatnou online konferenci HELUZ od A do Z, která přinese cenné informace pro navrhování i provádění budov v souvislosti se změnami v důležitých předpisech.

Odborná online konference HELUZ od A do Z (Zdroj: Depositphotos)
  1. Téma: Energetika, akustika a efektivita v navrhování a výstavbě budov  
  2. Kdy: v úterý 23.3.2021
  3. Zahájení: od 10 hodin

Registrujte se:

http://www.azpromo.cz/heluz-od-do-z-23-3-2021/prihlasit-se/

Na co se můžete těšit

Změna vyhlášky o energetické náročnosti budov a jejích dopadech bude diskutována
s Ing. Romanem Šubrtem, předsedou Asociace energetických specialistů. Zazní tipy, jak navrhnout budovu, jak komunikovat s energetickým specialistou či jak nakládat s tepelnými mosty.

Ing. Pavel Rubáš, Ph.D. z Technického a zkušebního ústavu Praha s.p. bude odpovídat na otázky týkající se změny požadavkové normy  na zvukovou izolaci budov. Probrána bude i problematika akustických mostů a akustického komfortu.

HELUZ od A do Z_foto
Heluz od A až po Z (Zdroj: Heluz)

S firemní statičkou Ing. Zuzanou Hejlovou se podíváme na vlastnosti zdiva při použití malty HELUZ SIDI a na návrh překladů.

Ing. Tomáš Culík představí postupy pro správné přenášení technických podkladů HELUZ do projektové dokumentace pomocí konstrukčních CAD detailů a BIM softwarů (ArchiCAD a REVIT).

Témata budou prezentována na vzorové studii domu. Navrhování domů bude doplněno reportáží o přístupu k navrhování budov z architektonického a projekčního atelieru.

Pořadem bude provázet moderátorka Zuzana Kozáková a produktový manažer Ing. Pavel Heinrich, který představí novinky a řešení pro moderní stavby ze systému HELUZ. Konference HELUZ od A do Z je určena odborníkům tzn. architektům, projektantům, stavebním specialistům a pro zástupce stavebních firem.

HELUZ_Pozvanka
Pozvánka na online konferenci (Zdroj: Heluz)

Konference má i svojí interaktivní část – 4 workshopy, do kterých se můžete přihlásit a s vybranými specialisty HELUZ si probrat dotazy k vybranému tématu.

  • Ing. Filip Bosák - Efektivita výstavby – postřehy ze staveb ke zdění s maltou HELUZ SIDI, práce s překlady HELUZ FAMILY 3in1 nosný a doplňkové cihly  - přihláška
  • Ing. Zuzana Hejlová – Statika – pevnost zdiva, překlady a statické pomůcky pro navrhování - přihláška
  • Ing. Tomáš Culík - Digitální podklady pro navrhování – CAD detaily, práce v ArchiCADU, BIM, práce s technickými podklady na webu pro odborníky - přihláška
  • Ing. Pavel Heinrich - Stavební fyzika – tepelná ochrana budov a akustika v kontextu se stavebním systémem HELUZ - přihláška

Online konference je zařazena do CŽV ČKAIT a ČKA a ohodnocena 0,5 bodem ČKAIT a 2 body ČKA

Publikováno: 16. 3. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima