Barvy roku 2021 pro váš interiér

Barvy mají velký vliv na to, jak se cítíme. Ať už přemýšlíte nad novým interiérem, nebo byste rádi vnesli do vašeho domu či bytu více barev, inspirujte se světovými trendy. Pantone Color Institute pro letošek vybralo šedou a žlutou, které spojují sílu a vytrvalost s optimismem a radostí. Jakkoliv je třeba s šedou barvou zacházet opatrně, přináší při správném využití tón nadčasovosti a elegance. Žlutá barva zvládne prostor prozářit a vnést energii.

Barvy interiéru mají vliv na naši pohodu (Zdroj: KORADO)

Obě barvy se skvěle doplňují, jelikož mají výrazně odlišnou energii. Ale ani samostatné využití není na škodu, jen je třeba odhadnout jejich působení v interiéru. Zvláště žlutá se hodí spíše než na větší plochy na zajímavé designové prvky, kterými mohou být i vaše otopná tělesa. Šedá naopak zapůsobí ve větších prostorech třeba na stěnách či nábytku, vždy je ale dobré její působení vyvážit bílou.

KORALUX NEO je žhavou novinkou pro moderní koupelnu. Zajímavý, elegantní nádech dodá prosvětlené koupelně například v šedém provedení, dle preference je ale k dostání v téměř 200 odstínech RAL včetně nové matné černé. Žebřík má spojnici pouze na jedné straně a lze ho tedy umístit dle potřeby na levou či pravou stranu. Originální příslušenství ve formě sušáků a věšáků lze použít i k této novince. 

Koupelna
I koupelna se může stát elegantním místem (Zdroj: KORADO)

RADIK VKL je deskové otopné těleso, které může být díky měnitelné čelní desce PLAN SET zajímavým barevným prvkem v jakékoliv místnosti. Designová čelní deska PLAN SET je důkazem, že radiátor nemusí splývat s barvou pozadí, ba naopak. Pracujte s radiátorem jako s designovým prvkem a dovolte mu, aby dodal charakter celé místnosti.

Pokud zvolíte šedou, elegantní variantu, můžete si být jisti, že váš interiér získá na vizuální hloubce a zároveň můžete pracovat se zajímavými barevnými kombinacemi, které budou inspirací pro každý nový den. Barevnou čelní desku si můžete vybrat z téměř 200 odstínů RAL a vyměnit si ji zvládnete pomocí háčků a magnetů sami. 

Obývací pokoj
Radiátor nemusí splývat s barvou pozadí (Zdroj: KORADO)

KORATHERM REFLEX je efektivním zdrojem tepla i nevšedním designovým kouskem do moderních interiérů, předsíní a vstupních hal. Jeho praktickou součástí je velké zrcadlo a v rámci originálního příslušenství jsou k dostání i háčky a věšáky. V nadčasové šedé variantě dodá interiéru punc elegance. 

Šedý obývací pokoj
I radiátor může dodat vašemu interiéru punc elegance (Zdroj: KORADO)

Publikováno: 19. 3. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima