Nakrmte své mazlíčky kvalitním krmivem od prvotřídní značky

Specialista na zahradu - síť prodejen Hecht vstupuje v dubnu na trh s novou českou značku prémiového krmiva pro psy a kočky Prominent. Tento výrobek získal prestižní ochrannou známku Český výrobek, která je jako jediná řádně registrovaná v České republice pro udělování sublicencí potravinářským i nepotravinářským výrobcům.

Krmivo Prominent získalo ochrannou známku (Zdroj: Depositphotos)

Ochrannou známku Český výrobek poskytuje nezisková organizace Nadační fond Český výrobek. Mohou ji obdržet produkty, které jsou ve své kategorii na trhu mimořádně kvalitní a které jsou vyráběny výhradně domácími českými výrobci – českými firmami a českými podnikateli.

Ochranná známka Český výrobek
Ochranná známka Český výrobek je prestižním oceněním pro české výrobky (Zdroj: Hecht)

„Pojem zlaté české ručičky se neužívá nadarmo. I my v našem nadačním fondu jsme přesvědčení o schopnostech a kvalitách našich podnikatelů. Jejich umění chceme zviditelnit a pomoci jim tak prosadit se na trhu. Stovky kvalitních českých firem jsou důkazem, že máme být na co hrdí. Ochranná známka Český výrobek pomáhá zákazníkům poznat původ toho, co kupují. Proto jsme velmi rádi udělili známku Český výrobek i prémiovému krmivu Prominent české výroby,“ říká PhDr. Ladislav Sudík z Nadačního fondu Český výrobek.

Kateřina Gottfriedová, zástupce značky Prominent, k získané prestižní známce Český výrobek uvedla: „Bereme to jako symbol naší snahy nabídnout našim zákazníkům české kvalitní krmivo, které je kompletní, chuťově výborné a s vysokým podílem čerstvého masa. Má pestré složení a vyvážený obsah surovin. Má také pozitivní vliv na klouby a posiluje imunitu. Receptury krmiva Prominent jsou sestavené špičkovými výživovými odborníky s mnohaletými zkušenostmi s ohledem na potřeby psů i koček, na nové trendy i poptávku zákazníků. Jde o výbornou variantu pro chovatele, kteří hledají krmivo s vyváženým poměrem příznivé ceny a kvalitních surovin.“

Prominent pro psi
Vyvážená strava má být pro život psa základem (Zdroj: Hecht)
Prominent pro kočky
I kočky si zaslouží kvalitní krmivo pro spokojený život (Zdroj: Hecht)

Publikováno: 26. 4. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima