Čeká vás rekonstrukce hydroizolace? Podívejte se na náš webinář

Dosluhuje vám hydroizolace vaší ploché střechy či balkonu a čeká vás nutná rekonstrukce? Víte, jaké jsou možnosti rekonstrukce, zda si vybrat generální či lokální? Ve webináři Weber vám ukazujeme nové moderní technologie, přiblížíme vám výhody vzájemně provázaných PUR nátěrů.

Kvalitní hydroizolaci nesmíte podcenit (Zdroj: Depositphotos)

Náš webinář Weber je zaměřený na téma uplatnění materiálů s kritérii pro životní prostředí ve stavebnictví a jejich využití ve veřejných zakázkách. Společně jsme se pokusili nalézt odpovědi na otázky, kdy a proč takové materiály používat.

Webinář věnujeme především problematice dožívajících hydroizolací plochých střech a porušených či nefunkčních izolací balkonů, do kterých zatéká. Ukazujeme možnosti generální nebo i lokální rekonstrukce původních izolací na plochých střechách provedených z asfaltových pásů nebo z fólií měkčeného PVC. Dále jsme se v pořadu zabývali i novými izolacemi na balkonech či terasách trpících zatékáním a následným odmrzáním betonové mazaniny a položené dlažby. Přiblížili jsme divákům moderní technologie aplikované zastudena formou vrstvených vzájemně provázaných polyuretanových nátěrů.

Schody
Aby schody dlouho sloužily, je třeba kvalitní hydroizolace (Zdroj: divize Weber. Saint-Gobain Construction Products CZ )
Střecha
Hydroizolace střechy (Zdroj: divize Weber. Saint-Gobain Construction Products CZ )

Účastníci diskuse:

Petr Müller (Weber) nám přiblížil, co jsou to vlastně ploché střechy a jaké typy technologií se používají. Vladimír Janko (Mainstone) a Lukáš Pechar (Weber) nám sdělili své zkušenosti z praxe a seznámili nás s dalším využitím a uplatněním těchto technologií.

Něco o divizi Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ:

Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů, např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem 5 výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku.

www.cz.weber

Publikováno: 28. 4. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima