Na podzim se můžete těšit na stavební veletrh FOR ARCH 2021

Podzimní FOR ARCH 2021 se představí nejen se svými stavařskými obory, ale uskuteční se i souběh s FOR INTERIOR. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Na podzim se můžete těšit na stavební veletrh FOR ARCH 2021 (Zdroj: PVA Expo Praha)

Stavební veletrh FOR ARCH 2021 na podzim nabídne kompletní nomenklaturu oborů i unikátní souběh

Stavební veletrh FOR ARCH je tradičním místem setkávání stovek vystavovatelů napříč stavebními obory s tisíci spokojených návštěvníků z řad odborníků i široké veřejnosti. Také v září letošního roku bude událostí, během níž se představí tisíce produktů, nepřeberné množství novinek, technologií i poctivé řemeslo firem z oboru.

Muž, žena u nástěnky
FOR ARCH letos bude jednou z prvních významných akcí veletržního oboru, která se uskuteční po těžkém období nejen pro toto odvětví (Zdroj: PVA Expo Praha)

„FOR ARCH letos bude jednou z prvních významných akcí veletržního oboru, která se uskuteční po těžkém období nejen pro toto odvětví. Jeho konání má v tomto roce ještě zásadnější význam pro restart oboru i pro nenahraditelnost osobního setkání vystavovatelů a návštěvníků. Již 32. ročník přinese přehlídku napříč sekcemi stavebních prvků a materiálů, zabezpečení a chytrých domácností, vytápění, dřevostaveb a oboru bazény, sauny & spa,“ řekla ředitelka veletrhu FOR ARCH Kateřina Maštalířová. Chybět nebudou ani poradenská centra, v nichž odborníci zodpoví návštěvníkům otázky týkající se rekonstrukce či stavby.

Skupina lidí, okna
Chybět nebudou ani poradenská centra, v nichž odborníci zodpovědí návštěvníkům otázky týkající se rekonstrukce či stavby (Zdroj: PVA Expo Praha)

FOR ARCH 2021 nabídne ještě komplexnější nabídku, a to díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Kromě tvorby a novinek z dílen tradičních nábytkářských společností se budou moci návštěvníci seznámit také s produkty firem zaměřených na interiérový design. Více informací o veletrhu FOR ARCH najdete na www.forarch.cz.  

Publikováno: 4. 5. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima