Vyhrajte v oblíbené mobilní hře Prima Trefa akumulátorovou sekačku!

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima.

Vyhrajte v oblíbené mobilní hře Prima Trefa akumulátorovou sekačku! (Zdroj: BG Technik cs)

Vyhrajte v oblíbené mobilní hře Prima Trefa akumulátorovou sekačku

Hrajte o hodnotné ceny a užijte si spoustu skvělé zábavy! Mobilní aplikace Prima Trefa zdarma přináší jedinečnou kvízovou hru, kterou vás provedou oblíbené tváře televize Prima. Stačí si aplikaci stáhnout v obchodech App Store nebo Google Play a sledovat vysílání televize Prima. V momentě, kdy ve vysílání uvidíte zlatý žeton, začněte soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhráváte zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které vám pak umožní zúčastnit se „online finále“ pořadu.

Prima Trefa_sekacka (2)
Potřebujete novou sekačku? Vyhrajte jí v naší soutěži (Zdroj: BG Technik cs)

V „online finále“, které se uskuteční v pondělí 26. dubna může deset z vás vyhrát akumulátorovou sekačku značky EGO LM1701E, 42 cm, s baterií a nabíječkou od společnosti BG Technik cs, a.s. Akumulátorové sekačky EGO jsou výrazně tišší než benzínové sekačky. Snadno se provozují s mnohem nižšími provozními a servisními náklady. Odpadá otravná manipulace s benzínem, olejem a nutný servis spalovacího motoru. Svým výkonem se vyrovnají, někdy i překonají výkon sekaček se spalovacími motory. Funkce 3 v 1 umožňuje sekat, sekat a sbírat nebo mulčovat. LED světlomety vám umožňují pracovat i za šera a usnadňují manipulaci se sekačkou při uskladnění v méně osvětlených místech. A až budete s prací hotovi, důmyslná konstrukce sklopení rukojeti vám značně usnadní čištění a uložení v garáži.

Více informací o hře Prima Trefa najdete na webu primatrefa.cz.

Bavte se a vyhrajte skvělé ceny!

Publikováno: 23. 4. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima