100 her pro každou příležitost od Ivana Bretta

Kniha 100 her pro každou příležitost je určena pro každého, kdo chce trávit více času s rodinou a přáteli. Hry rozvíjejí představivost, schopnost řešit problémy i mezilidskou komunikaci a lze je hrát téměř kdekoliv a kdykoliv. K hraní navíc nepotřebujete prakticky vůbec nic, i přesto je zábava zaručena.

Ivan Brett – 100 her pro každou příležitost (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

Chcete zabavit děti, strávit aktivně večer v rodinném kruhu nebo prolomit trapné ticho, rozproudit zábavu na večírku či procvičit své vypravěčské dovednosti? Kniha 100 her pro každou příležitost je plná návodů na tvořivé, zábavné, kooperativní hry, které dokážou sbližovat lidi. Autor je rozdělil do deseti kapitol podle situací, do nichž se můžete dostat. V každé z nich najdete deset her, které by vám mohly přijít vhod. Jedete na dovolenou? Je víkend, ale venku lije jako z konve? Uvízli jste v nekonečné koloně? Jenom klid – v knize najdete řešení. Hry zaženou nudu při dlouhé cestě autem či vlakem, zkrátí čekání na jídlo u stolu, anebo si je prostě můžete zahrát jen tak – po večeři, když jsou všichni spolu.

BANNER_100 her_pro_kazdou_prilezitost_Ctverec_1_kostky
Kniha 100 her pro každého (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

„Hry jsou skvělou příležitostí se poznat. V době, kdy se nám na jediné ťuknutí prstem nabízí tolik zábavy a informací, je totiž neuvěřitelně snadné zapomenout na lidi, kteří žijí kolem nás. Tím vám neradím, abyste zahodili mobil. Netvrdím, že vám displeje kradou duši. Jen říkám, že existuje i alternativa. Správná hra ve správné situaci je lepší než cokoli jiného na světě. Slibuju, že hraní vás bude bavit víc než to brouzdání na internetu, které jste měli v plánu, a nebude vás stát téměř žádné úsilí,“ říká o hrách autor knihy Ivan Brett.

 

Ivan Brett – 100 her pro každou příležitost (Zdroj: Nakladatelství Kazda)
Kniha (Zdroj: Nakladatelství Kazda)
BANNER_100 her_pro_kazdou_prilezitost_Ctverec_1_kostky
Kniha 100 her pro každého (Zdroj: Nakladatelství Kazda)

Publikováno: 8. 5. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima