Veletrh FOR INTERIOR v září představí nábytkářské řemeslo i interiérový design

Veletrh nábytku FOR INTERIOR se na podzim letošního roku opět vrátí mezi populární události letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Přehlídku nejvýznamnějších nábytkářských firem z Česka i zahraničí si budou moci návštěvníci užít ve dnech 21. až 25. září, a to v mimořádném souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh FOR INTERIOR v září představí nábytkářské řemeslo i interiérový design (Zdroj: PVA Expo Praha)

FOR INTERIOR a FOR ARCH společně

„Oblíbený veletrh bude i letos přehlídkou novinek a poctivého řemesla. Navíc představí portfolio designérských firem, které mohli návštěvníci potkávat na jarních ročnících v rámci události DESIGN SHAKER,“ říká ředitelka veletrhu Kateřina Maštalířová. V Letňanech se představí také vítězné exponáty soutěže Nábytek roku 2021, jejichž tvůrci si slavnostně převezmou ocenění v rámci doprovodného programu veletrhu.

_DSC3030
Představí se portfolio designérských firem, které mohli návštěvníci potkávat na jarních ročnících (Zdroj: PVA Expo Praha)

Zářijový FOR INTERIOR bude výjimečný i díky mimořádnému souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Poprvé v historii budou mít návštěvníci možnost poznat a získat produkty i cenné informace v rámci kompletního portfolia pro stavby a rekonstrukce domu. Nomenklatura veletrhu FOR INTERIOR dokonale doplní obory stavebních prvků a materiálů, chytré domácnosti a zabezpečení, vytápění, dřevostaveb a oboru bazény, sauny & spa. Veletrh nábytku je také místem, kde je připraven doprovodný program, série přednášek, workshopů, ale také možnost poradit se bezplatně s odborníky napříč obory.

263
Zářijový FOR INTERIOR bude výjimečný i díky mimořádnému souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH (Zdroj: PVA Expo Praha)

Více informací o veletrhu FOR INTERIOR najdete na www.forinterior.cz.

Publikováno: 12. 5. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima