Xyladecor EXTREME přináší až 12 let ochrany

Značka prémiových barev v péči o dřevo Xyladecor uvádí na trh novinku Xyladecor EXTREME. Jde o středněvrstvou super prémiovou olejovou lazuru na vodní bázi pro použití v exteriéru, která dřevo chrání proti UV záření a nepřízním počasí. Vybírat můžete celkem z 8 barevných odstínů.

Lazura chrání dřevo v exteriéru proti UV záření a nepřízním počasí (Zdroj: Depositphotos)

Letošní novinka Xyladecor EXTREME je skvělým pomocníkem v péči o dřevo v exteriéru, který zajišťuje ochranu až na 12 let. Jde o středněvrstvou super prémiovou olejovou lazuru na vodní bázi. Díky technologii StayCleanTM zůstává povrch dřeva mnohem déle odolnější a estetičtější. Jedná se o samočistící nátěrový film, který díky aktivním molekulám zabraňuje kontaminaci ošetřeného povrchu. Balance technologie zase zajišťuje, že lazura vyniká přednostmi produktů na rozpouštědlové i vodní bázi, kdy kombinuje dlouhou dobu zpracovatelnosti s rychlým schnutím a dlouhodobou ochranou.

Xyladecor EXTREME je lazura vhodná pro použití v exteriéru, kde dřevu zajistí dlouhou životnost (Zdroj: AkzoNobel / Xyladecor)
Lazura
Xyladecor EXTREME je skvělým pomocníkem v péči o dřevo v exteriéru (Zdroj: Depositphotos)

Díky těmto revolučním technologiím je tedy nátěr odolný vůči extrémním povětrnostním podmínkám a biokorozi, nepraská, je elastický a rychleschnoucí. Lazura je po 20 minutách suchá na dotek, již po 2 h chrání dřevo proti dešti a po 4 h ji lze přetírat. Xyladecor EXTREME se snadno aplikuje, minimálně zapáchá a nabízí vydatnost až 15 m2/l. Nátěr chrání dřevo v exteriéru proti UV záření a nepřízním počasí.

 

Publikováno: 13. 5. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima