Revoluce v zavlažování na vaší zahradě

Zahradní sezona je v plném proudu. V časech sucha je na nás, abychom rostliny řádně zavlažovali. Představíme vám novou řadou produktů pro zavlažování společnosti Fiskars.

Všechny díly jsou vzájemně kompatibilní a doplňují se (Zdroj: Fiskars)

Kompletní sortiment od kohoutku po rostlinu

Produkty Fiskars pro zavlažování nejsou jen jednotlivé díly, ale vycházejí z koncepce „Od kohoutku po rostlinu“. Všechny díly jsou vzájemně kompatibilní a doplňují se.

Systém spojek a redukcí umožňuje hladce začlenit díly pro zavlažování, které již máte pořízeny od jiných výrobců. Produktovou řadu doplňují například zavlažovací časovače, průsakové hadice, zavlažovací tyče, rotační zavlažovače a další produkty celé široké řady zavlažování.

Impulzní zavlažovač
Impulzní zavlažovač s kolečky (Zdroj: Fiskars)
Koncovky
Hlavy zavlažovací pistole (Zdroj: Fiskars)

Proč si výrobky Fiskars pro zavlažování oblíbíte

Snadná orientace a připojení:

Konektory určené pro tři běžně používané průměry hadic jsou rozlišeny barevně, shodně s barvou hadice. Nespletete se při pořizování dílů a ihned poznáte, které patří k sobě.

Snadné přemisťování, uložení a skladování:

Při manipulaci se zavlažovacím bubnem oceníte, že všechny součásti lze uložit přímo dovnitř bubnu. Najdete zde držadla pro pohodlné přenášení a závěs pro zavěšení na zeď, podložky na dně pro položení na zem či terasu. Podobně jako u dalších produktů, promyšlené detaily přinášejí vysoký uživatelský komfort.

Automatický buben
Horizontální provedení brání v převrácení bubnu (Zdroj: Fiskars)
Automatický buben s kolečky
Buben obsahuje vysoce kvalitní zavlažovací hadici s automatickým navíjením, nastavitelnou zavlažovací trysku a potřebné spojky na hadice (Zdroj: Fiskars)

Kompatibilní s ostatními systémy:

Již vlastníte zavlažovací nástroje od jiných značek? Žádný problém. Naše zavlažovací prvky jsou kompatibilní i s výrobky jiných značek.

Prosakovací hadice
Hadici je možné zkrátit na požadovanou délku běžnými nůžkami (Zdroj: Fiskars)

Tradiční kvalita:

Produkty Fiskars jsou známy svou kvalitou, spolehlivostí, promyšleností, jednoduchostí používání... a tak bychom mohli pokračovat. Přestože by se mohlo zdát, že na poli zavlažování je Fiskars nováčkem, není tomu tak. V roce 2014 převzal Fiskars firmy Gilmour a Nelson se 150 lety tradice a vychází z jejich zkušeností, které skloubil se svým tradičním důrazem na kvalitní technologie.

Zavlažovací časovač
Snadné programování času, doby trvání a frekvence zavlažování nezávisle pro každý vývod (Zdroj: Fiskars)

Víte, co potřebují vaše stromy v létě?

Oscilující zavlažovač
Oscilující zavlažovač, kovová základna (Zdroj: Fiskars)

Publikováno: 3. 6. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima