Mladí řemeslníci představují svou práci v již třetí sérii pořadu Řemeslo nenahradíš

Na obrazovky televize Prima se s již třetí sérií vrátil pořad Řemeslo nenahradíš. Představuje příběhy mladých řemeslníků, kteří se rozhodli tvořit rukama a vyrábět skutečné věci i v dnešní době masové technologické výroby. Dvacet dílů nové řady se v premiéře představí na Primě vždy v pondělí před jedenáctou večer a během týdne pak v reprízách i na dalších kanálech skupiny Prima.

Seznamte se s mladými mistry svého řemesla (Zdroj: Prima DOMA)

Pořad Řemeslo nenahradíš z rodiny Prima DOMA i v dalších dílech ukáže divákům každý týden jednoho řemeslníka – jeho obor, práci i nástroje, které používá, ale především jeho příběh a to, co ho k řemeslu přivedlo. Jednotlivá odvětví představuje zábavnou formou a poukazuje i na fakt, že stále více mladých lidí si uvědomuje, že tvořit skutečné věci je láká víc než práce v kanceláři. A to i přesto, že řemeslo je mnohdy tvrdá řehole.

Prsten
Příběh zlatnice (Zdroj: Prima DOMA)

Další díly zavedou diváky do minipivovaru za sládkem, který by se rád věnoval nízkostupňovým pivům, nebo do dílny umělecké zlatnice, která ráda recykluje a vdechuje nový život nenošeným kouskům. Svou práci představí i majitel obkladačské firmy nebo kadeřnice, jejíž povolání je náročnější, než se zdá.

Banner
Řemeslo nenahradíš (Zdroj: Prima DOMA)

Více informací najdete na: remeslonenahradis.cz.

Víte, co potřebuje zlatník ke své práci?

Publikováno: 3. 6. 2021

Jsme členy mediální skupiny Prima